• Informacje na temat:

  aldona jankowska

Artykuły na temat: aldona jankowska
 • ​"Na Wspólnej": Nowa rola Aldony Jankowskiej!

  Do obsady telenoweli "Na Wspólnej" dołączyła 52-letnia obecnie Aldona Jankowska, której największy rozgłos przyniosły parodystyczne wcielenia w "Szymon Majewski Show" (była Tadeuszem Rydzykiem, Angelą Merkel, Hanną Gronkiewicz-Waltz, Hanną Lis, Beatą Tyszkiewicz, Zytą Gilowską), a serialowa publiczność zna ją m. in. jako Krystynę z "Singielki" czy Bożenę z "Julii".

 • Uwielbia intrygi

  Piękna Monika robi wszystko, by poślubić znanego chirurga. Nie kocha go, ale nie zamierza przegrać z rywalką, która zawładnęła sercem jej wybranka.

 • "Na Wspólnej": Niespodzianka z kurortu

  ...​Podczas nieobecności Hoffera (Waldemar Obłoza) w jego mieszkaniu niespodziewanie zjawi się Sabina (Aldona Jankowska) i oznajmi zaskoczonej Honoracie (Aleksandra Konieczna), że jest jego przyjaciółką z sanatorium.

 • Kolejna rola "z pazurem"

  W piątek, 23 grudnia, zobaczymy pilotażowy odcinek nowego serialu TVN zatytułowanego "Julia". Jedną z ciekawszych ról - mimo że wcale nie główną - gra w nim Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Kto powalczy o Wiktory 2012?

  Kamilla Baar, Aldona Jankowska, Dorota Kośmicka-Gacke czy Andrzej Grabowski, to tylko kilka nazwisk spośród grona nominowanych w plebiscycie Wiktory 2012. Zwycięzców poznamy 6 kwietnia.

 • Z natury nieśmiała

  W serialu gra pożeraczkę męskich serc i intrygantkę. - Prywatnie nie miałabym odwagi, aby zdobyć serce wymarzonego mężczyzny. Nie potrafię zrobić pierwszego kroku - wyznaje aktorka.

 • Nowa fryzura z miłości

  Aby zdobyć serce Moniki (Marta Żmuda Trzebiatowska), Darek zafunduje sobie nową fryzurę. Zrobi to za namową Bożeny (Aldona Jankowska), matki swojej ukochanej.

 • Zabił widzów... śmiechem

  W sobotę, 20 listopada, zakończyła się pierwsza edycja nowego show telewizji Polsat - "Stand up. Zabij mnie śmiechem". Program wygrał Michał Kempa.

 • "Na Wspólnej": Kolacja to za mało

  By udobruchać Honoratę (Aleksandra Konieczna) po incydencie z poznaną w sanatorium Sabiną (Aldona Jankowska), Hoffer (Waldemar Obłoza) przygotuje dla narzeczonej romantyczną kolację. Elegancko ubrany zacznie prawić ukochanej wyszukane komplementy. Honorata, choć początkowo chłodna i sceptyczna, po kolacji podziękuje za pyszny posiłek i zaproponuje, żeby zatańczyli. Po chwili jednak zrezygnuje...

 • Andrzej Barański kończy "Księstwo"

  Reżyser Andrzej Barański, twórca filmów "Nad rzeką, której nie ma" i "Parę osób, mały czas" kończy prace nad kolejnym obrazem. Czarno-białe "Księstwo", ze zdjęciami Jacka Petryckiego, do kin trafić ma jeszcze w tym roku.

Zdjęcia na temat: aldona jankowska
 • Aldona Jankowska
Wideo na temat: aldona jankowska
 • Aldona Jankowska: Mam 50 lat i dopiero zostałam...

  Aktorka w tym roku została nominowana do Wiktora w kategorii "Odkrycie roku". W specyficzny dla siebie spokój komentuje to wyróżnienie... (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • Za co aktorki kochają Kraków?

  Aldona Jankowska (Julia) i Urszula Grabowska (Joanna) o swojej miłości do Krakowa...

 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

Dyskusje na temat: aldona jankowska