• Informacje na temat:

  aldona orman rozwód

Artykuły na temat: aldona orman rozwód
 • Aldona Orman: Córka jest cudem

  Kiedy prawie 20 lat temu Aldona Orman (50 l.) wróciła z Niemiec do Polski, wiedziała, że nie będzie łatwo. Rozwód, choroba, walka o role i czekanie na lepsze jutro. Dzisiaj jest spełniona zawodowo i prywatnie. W serialu "Klan" gra przebiegłą intrygantkę, w "Barwach szczęścia" nieszczęśliwą diwę operową. "Rewii" zdradza, dlaczego ciągnie ją do Berlina i kto sprawia, że jej życie jest pełne...

 • "O mnie się nie martw": Marcin Kaszuba namówi swojego klienta na rozwód

  Sławek to sympatyczny mężczyzna, który najbardziej na świecie boi się... żony. Natalia (Aldona Orman) ma go za nieudacznika i ofermę, pomiata nim i krytykuje go przy byle okazji, ale - w sytuacji(...) Sławek poprosi Kaszubę o złożenie w jego imieniu wniosku o rozwód tuż po zakończeniu rozprawy o napad na drogerię? Czy Sławek odważy się stanąć twarzą w twarz z żoną i osobiście powiedzieć jej, że ma...

 • Barbara żąda rozwodu!

  Choć Piotrowi Rafalskiemu (Jacek Borkowski) wydawało się, że on i jego żona Barbara Milecka (Aldona Orman) postanowili jeszcze raz spróbować szczęścia we dwoje, ona wystąpi o rozwód! Sprawdź szczegóły!

 • "Klan": Trzy śluby i rozwód u Lubiczów na wiosnę?

  ...2014 rok zapowiada się niezwykle emocjonująco i atrakcyjnie zarówno dla bohaterów, jak i dla widzów sagi rodu Lubiczów. Szykują się co najmniej trzy śluby i jeden rozwód! Sprawdź szczegóły!

 • "Klan": Rafalski zaręczy się z... mężatką!

  Ledwo Piotr (Jacek Borkowski) dostanie rozwód z Barbarą (Aldona Orman), poprosi o rękę Beatę (Magdalena Wójcik), choć ona... wciąż formalnie pozostaje żoną Jacka (Tomasz Bednarek).

 • W jej ramionach zapomni o całym świecie

  Barbara Milecka (Aldona Orman) mogłaby założyć szkołę uwodzenia. Dowód? W jednej chwili sprawi, że terapeuta Piotr Rafalski (Jacek Borkowski) zapomni o wszystkich jej grzeszkach. Poznaj szczegóły!

 • "Klan": Śmierć i walka o dziecko u Lubiczów

  ..., że nie zdążyła mu powiedzieć o związku z Piotrem, choć przecież nie chciała prowadzić podwójnego życia ani go oszukiwać. Tymczasem Barbara (Aldona Orman) odbierze przesyłkę z sądu z papierami(...) Borecki zareaguje na wiadomość, że Beata chce odebrać mu Małgosię? Czy da żonie rozwód?

 • "Klan": Trzy śluby i... rozwód?

  Aż trzy pary bohaterów "Klanu" chcą stanąć na ślubnym kobiercu. Jedni ustalili już termin ceremonii, ale inni mają do pokonania jeszcze długą drogę najeżoną przeszkodami.

Wideo na temat: aldona orman rozwód
 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.

 • Perfekcjonista

  Film oparty na prawdziwej historii najbardziej spektakularnej kradzieży XXI wieku. Toni Musulin - zanim wsiadł do Porsche i stał się dumnym posiadaczem czerwonego Ferrari, startującego w wyścigach w Monako - był zwyczajnym człowiekiem. Jego ambicje sięgały jednak znacznie dalej, niż praca w firmie ochroniarskiej i znoszenie upokarzającego traktowania ze strony szefów. Opracował plan, który wprowadził w życie z chirurgiczną precyzją. Niecały rok zajął mu rozwód z żoną i zerwanie kontaktów z...

 • Fryzjerka

  Kathi, pokaźnych rozmiarów fryzjerka, żyje marzeniami. Jej DDR już nie istnieje. Nie ma mężczyzny, domu z ogródkiem i pracy. Zostały mieszkanie w wielkiej płycie, rozwód i dorastająca córka. Mąż zdradzał ją z jej najlepszą przyjaciółką, dziecko się jej wstydzi, a w banku nikt nie chce dać pożyczki. Na dodatek jest gruba. Bardzo gruba. I dlatego „nieestetyczna”. Tak przynajmniej sądzi szefowa salonu, w którym Kathi miała pracować. Jednak Kathi nie poddaje się tak łatwo! Jej recepta na...

Dyskusje na temat: aldona orman rozwód