• Informacje na temat:

  aldona orman w barwach szczęścia

Artykuły na temat: aldona orman w barwach szczęścia
 • Aldona Orman: Córka jest cudem

  Kiedy prawie 20 lat temu Aldona Orman (50 l.) wróciła z Niemiec do Polski, wiedziała, że nie będzie łatwo. Rozwód, choroba, walka o role i czekanie na lepsze jutro. Dzisiaj jest spełniona zawodowo i prywatnie. W serialu "Klan" gra przebiegłą intrygantkę, w "Barwach szczęścia" nieszczęśliwą diwę operową. "Rewii" zdradza, dlaczego ciągnie ją do Berlina i kto sprawia, że jej życie jest pełne...

 • Będzie w ciąży urojonej

  Wkrótce aktorka dołączy do popularnego serialu "Na dobre i na złe". Grana przez nią Krystyna Kraśnicka nieźle namiesza! To idealnie skrojona postać dla Aldony Orman!

 • Aldona Orman w Leśnej Górze!

  Do stałej obsady bijącego rekordy popularności serialu "Na dobre i na złe" dołączyła Aldona Orman. Sprawdź, w jakiej roli!

 • "Klan": Aldona Orman obchodzi 25-lecie pracy artystycznej

  Dokładnie 25 lat temu - 10 lutego 1989 roku - na profesjonalnej scenie zadebiutowała Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu". Była jeszcze studentką, gdy wcieliła się w swą pierwszą rolę teatralną - Marfę Jegorowną Babakinę w "Iwanowie" Czechowa.

 • Powrót Aldony Orman

  Po przerwie na urodzenie córeczki Idalki Aldona Orman, znana widzom m. in. jako Barbara Milecka z "Klanu", wraca do pracy zawodowej. Niebawem zobaczymy ją w "Barwach szczęścia". Poznaj szczegóły!

 • „rodzinka.pl”: Gwiazdy seriali TVP na gali ramówkowej "Obrazy Jesieni"!

  Przepiękna Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia z "rodzinki.pl", urocza Joanna Kulig, czyli Iga z "O mnie się nie martw", zjawiskowa Aldona Orman, czyli Barbara z "Klanu"... Sprawdź, jakie jeszcze serialowe gwiazdy pojawiły się na wielkiej gali TVP, podczas której zaprezentowane zostały szczegóły jesiennej ramówki Jedynki i Dwójki.

 • Powrót Barbary

  Po ośmiu latach nieobecności do pracy na planie "Klanu" wraca Aldona Orman, którą ostatnio mogliśmy oglądać w "Komisarzu Aleksie" i "Barwach szczęścia". Jako Barbara Milecka niespodziewanie pojawi się w życiu swojego męża Piotra Rafalskiego (Jacek Borkowski).

 • "Klan": Milecka pocieszy Pawła Lubicza po śmierci żony?

  Aldona Orman prowadzi barwne życie niczym grane przez nią serialowe bohaterki. Właśnie została ambasadorem Ziemi Świętokrzyskiej. Miała też okazję zasiąść za sterami samolotu. Śmieje się, że wcale by się nie zdziwiła, gdyby w nowym sezonie jej Barbara Milecka z "Klanu" została pocieszycielką Pawła Lubicza.

 • Gwiazdy na gali "Moda kocha futbol"

  Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", Magdalena Schejbal, czyli Ewa Drawska ze "Szpilek na Giewoncie", i Aldona Orman, czyli Konstancja z "Barw szczęścia", znalazły się wśród gwiazd, które uświetniły swoją obecnością galę "Fashion Loves Football" ("Moda kocha futbol").

 • Serialowe niespodzianki

  Sprawdź co czeka nas w nadchodzących odcinkach "Pierwszej miłości" oraz "Barwach szczęścia".

Zdjęcia na temat: aldona orman w barwach szczęścia
Wideo na temat: aldona orman w barwach szczęścia
 • Połów szczęścia w Jemenie

  Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na... pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej...

 • Słowo na M

  Wallace (Daniel Radcliffe) nie ma szczęścia do dziewczyn. Samotny, po kolejnym rozstaniu, spotyka Chantry - młodą malarkę. Znajomość przeradza się w przyjaźń, a ta z wolna zaczyna przypominać... miłość? Zrozumieć swoje uczucia pomaga Wallace'owi Allan (Adam Driver). Czy Chantry wybierze wiecznie zamyślonego marzyciela - outsidera, czy jej serce zostanie przy Benie - jej robiącym błyskawiczną karierę w dyplomacji, pewnym siebie narzeczonym...

 • Jak dogonić szczęście

  Hector (Simon Pegg) jest psychiatrą. Praca przynosi mu coraz mniej satysfakcji, gdyż nie potrafi sprawić, aby jego pacjenci poczuli się szczęśliwi. Pewnego dnia porzuca wygodne życie, prosi partnerkę (Rosamund Pike) o "urlop" i wyrusza w samotną podróż w poszukiwaniu prawdziwego szczęścia. Hector zwiedzi cały świat, od Paryża, przez Chiny, Afrykę aż do Stanów Zjednoczonych, a jego podróż będzie pełna zabawnych przygód, egzotyki i niebezpieczeństw.