• Informacje na temat:

  aldona polska aktorka

Artykuły na temat: aldona polska aktorka
 • "Klan": Aldona Orman cieszy się z międzynarodowych sukcesów swej 9-letniej córki

  Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu", nie kryje, że córka to najwspanialszy prezent, jaki kiedykolwiek dostała od losu. 9-letnia Idalia jest oczkiem w głowie swej sławnej mamy i wszystko wskazuje na to, że również zrobi wielką karierę...

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • "Klan": Aldona Orman obchodzi 25-lecie pracy artystycznej

  Dokładnie 25 lat temu - 10 lutego 1989 roku - na profesjonalnej scenie zadebiutowała Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu". Była jeszcze studentką, gdy wcieliła się w swą pierwszą rolę teatralną - Marfę Jegorowną Babakinę w "Iwanowie" Czechowa.

 • Będzie w ciąży urojonej

  Wkrótce aktorka dołączy do popularnego serialu "Na dobre i na złe". Grana przez nią Krystyna Kraśnicka nieźle namiesza! To idealnie skrojona postać dla Aldony Orman!

 • Córka gwiazdy "Klanu" w niemieckiej edycji "The Voice Kids". Jurorzy byli zachwyceni!

  Gwiazda "Klanu" Aldona Orman ma powody do dumy. Talent jej córki zachwycił jurorów niemieckiej edycji "The Voice Kids". Podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała tak wspaniale, że odwrócili się wszyscy trenerzy...

 • Telewizja od kuchni u Drzyzgi

  Nawet najbardziej spontaniczny program telewizyjny jest starannie wyreżyserowany. Udowodni to w swoim talk show Ewa Drzyzga.

 • "Korona królów: Marta Bryła zmaga się z litewskim

  Największą sensacją pierwszych odcinków "Korony królów" była naga Aldona. Dla Marty Bryły, która gra żonę Kazimierza Wielkiego, twardym orzechem do zgryzienia było nauczenie się kwestii w języku litewskim.

 • "M jak miłość": Gwiazdy polskich seriali pobiją światowy rekord Guinnessa?

  Kilkanaście aktorek z najpopularniejszych polskich seriali dołączy w najbliższą sobotę do kobiet, które bić będą w Warszawie rekord Guinnessa w samobadaniu piersi. W ustanawianiu nowego światowego rekordu wezmą udział m.in. Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", i Elżbieta Romanowska, czyli Aldona z "Barw szczęścia". Kto jeszcze?

 • "Klan": Córka gwiazdy "Klanu" w niemieckiej edycji programu "The Voice Kids"!

  Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu", ma wielki powód do dumy. Jej córka - Idalia - stoi przed szansą zrobienia kariery za naszą zachodnią granicą. Jej głosem zachwycili się wszyscy jurorzy niemieckiej edycji show "The Voice Kids"! 10-letnia Polka pomyślnie przeszła etap przesłuchań w ciemno i zakwalifikowała się do bitew...

 • "Na dobre i na złe": Z "Klanu" do... Leśnej Góry!

  Aż dwie aktorki ze stałej obsady sagi rodu Lubiczów zobaczymy w "Na dobre i na złe". Sprawdź, kogo zagrają Anna Matysiak, czyli Ramona oraz Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu"!

Wideo na temat: aldona polska aktorka
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

Dyskusje na temat: aldona polska aktorka
 • Re: Aldona Orman w Leśnej Górze!

  A jest w ogóle jakaś polska aktorka grająca w serialach która by wam odpowiadała??? Durnie i zazdrosne żmije jesteście i tyle jeszcze nie przeczytałam ani jednego pozytywnego komentarza na temat polskich aktorów. Ale wiadomo łatwo jest wypowiadać się na temat innych, zwłaszcza krytycznie wypowiadać, jeśli jest się anonimowym. A tak na marginesie skoro tak strasznie nie lubicie tej pani to po jaki