• Informacje na temat:

  alec newman

Artykuły na temat: alec newman
 • Serialowy przewodnik

  ..." odc.13 Alec poznaje prawdę na temat Eschery. Niebawem dochodzi do konfrontacji między nim a Kierą. Mężczyzna postanawia przenieść się w czasie i zmienić bieg kilku tragicznych w skutkach wydarzeń(...).4 Rebecca nawiązuje kontakt ze swoim dawnym mentorem z CIA, Martinem Newmanem. Oboje próbują odszukać zabójcę, który przed laty zamordował męża kobiety, Paula. Pomaga im agent Dax Miller...

 • Szuka byłego chłopaka. Po co?

  Marisa Tomei ("Zapaśnik"), Thomas Haden Church ("Bezdroża"), Allison Janney ("Juno") i Alec Baldwin ("Lekcja przetrwania") wystąpią w komedii "Lucky Them". Pierwszy klap na planie padnie latem tego roku.

 • Oszuści wszech czasów

  Robert Redford i Paul Newman wcielili się na kinowym ekranie w oszustów wszech czasów, wynika z rankingu przygotowanego przez brytyjską sieć kin UCI Cinemas. Legendarni aktorzy zagrali przebiegłych kanciarzy w filmie "Żądło" z 1973 roku. Miejsce drugie w rankingu przypadło w udziale Frankowi Sinatrze, Deanpwi Martinowi i Sammy'emu Davisowi Jr., bohaterom filmu "Ocean's 11" z 1960 roku.

 • Na kasetach: "Diuna"

  Już od poniedziałku, 18 czerwca, na kasetach video w wypożyczalniach pojawi się mini- serial telewizyjny "Diuna" . Jest to najnowsza ekranizacja kultowej powieści Franka Herberta w reżyserii Johna Harrisona.

 • Zielone światło dla sequela "Diuny"

  Zapadła już decyzja o nakręceniu dalszego ciągu dwuczęściowego filmu "Diuna" , według powieści Franka Herberta. Produkcja będzie realizowana w Pradze, stolicy naszych południowych sąsiadów, a budżet zapewnią firmy produkcyjne z kilku krajów. "Diuna" , amerykańsko - kanadyjsko - niemiecka superprodukcja, która swoją premierę telewizyjną miała w grudniu 2000 roku, była wielką sensacją sezonu. Producenci "Children of Dune" ("Dzieci Diuny") liczą, że planowane dzieło powtórzy finansowy sukces...

 • Robert De Niro gwiazdą wszech czasów

  Robert De Niro został uznany za największą gwiazdę wszech czasów w ankiecie zorganizowanej przez witrynę FilmFour.com. dla fanów X muzy. Na drugim miejscu zestawienia znalazł się Al Pacino, który wyprzedził Kevina Spacey'a. Pierwszą kobietą na liście jest Jodie Foster, która uplasowała się na 23 miejscu.

 • Oscary: 9 nominacji dla "Avatara"

  "Avatar" Jamesa Camerona i "The Hurt Locker" w reżyserii jego byłej małżonki - Kathryn Bigelow z 9 nominacjami przewodzą stawce kandydatów do tegorocznych Oscarów. O nagrodę Akademii powalczy też polski dokument Bartka Konopki "Królik po berlińsku" .

 • Złote Globy 2003: Nominacje

  "Pianista" Romana Polańskiego znalazł się na liście filmów nominowanych do Złotych Głobów - ogłoszono w czwartek, 19 grudnia, w Hollywood. Nagrody są przyznawane przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Uroczyste wręczenie Złotych Globów jest zaplanowane na 19 stycznia 2003 roku. Będzie to już 60. edycja rozdania tych prestiżowych nagród.