• Informacje na temat:

  aleja gwiazd w warszawie

Artykuły na temat: aleja gwiazd w warszawie
 • Gwiazdę Stanisława Barei odsłonięto w Alei Sławy w Łodzi

  Gwiazdę wybitnego reżysera komediowego, scenarzysty i aktora, Stanisława Barei odsłonięto w czwartek w łódzkiej Alei Sławy. W uroczystości wzięli udział m.in. syn reżysera Jan Bareja i Stanisław Tym.

 • IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku otrzymało imię Krzysztofa Kolbergera

  IX Liceum Ogólnokształcącemu w Gdańsku nadane zostało uroczyście w środę imię Krzysztofa Kolbergera. Zmarły przed czterema laty aktor ukończył tę szkołę w 1968 r. W placówce powstanie izba pamięci poświęcona artyście.

 • Pogrzeb Bogusława Kaczyńskiego! Spoczął obok swojego największego idola!

  W Warszawie odbył się pogrzeb Bogusława Kaczyńskiego(†73 l.), wspaniałego znawcy muzyki poważnej i gwiazdy telewizji. Urna z prochami Kaczyńskiego spoczęła w Alei Zasłużonych na Powązkach w Warszawie obok grobu Jana Kiepury. Krytyk był ogromnym wielbicielem i fanem twórczości śpiewaka. Z kolei w ceremonii pogrzebowej wzięły udział tłumy jego własnych miłośników. Pojawili się także bliscy...

 • Hanka Bielicka i Jerzy Duszyński: Dama i dżentelmen

  Zakochali się w sobie na studiach, a pobrali w okupacyjnym Wilnie. Niestety, ich miłość nie przetrwała.

 • "Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak zaprasza na szaloną terapię!

  Grażyna Wolszczak, czyli serialowa Basia Brzozowska z telenoweli "Na Wspólnej", dołączyła do grona aktorów, którym zamarzył się własny teatr. 30 listopada br. premiera pierwszego spektaklu "Pozytywni" z plejadą gwiazd w obsadzie. Poznaj szczegóły!

 • Warszawa ma Aleję Gwiazd

  Swoją Aleje Gwiazd ma już kilka polskich miast m.in. Kraków, Łódź, Gdańsk, Międzyzdroje. Wreszcie doczekała się jej i Warszawa, a dokładnie położony w ścisłym centrum stolicy Pasaż Wiecha.

 • Jarosław Iwaszkiewicz nigdy nie zostawił rodziny dla młodego kochanka. Żył w trójkącie

  ..., zmagający się z postępującą gruźlicą, wyjechał do sanatorium, pisarz postanowił go odwiedzić. We wrześniu Iwaszkiewicz dostał służbowe lokum przy alei Szucha w Warszawie. Jego ukochany porzucił rodzinę(...) bardzo, może świadczyć fakt, że jeszcze rok po jego odejściu, wysyłał do ukochanego listy. *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • Wilki w Alei Gwiazd

  W piątek, 26 września, zespół Wilki odsłoni kolejną gwiazdę w Alei Gwiazd w Krakowie.

 • "Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak zatrudni w swoim teatrze... Katarzynę Zielińską

  .... - Mój wzrok przykuł remontowany Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa w Alejach Niepodległości. Wiedziałam, że kiedyś wojacy przytulili tam bezdomny Teatr Kwadrat... - opowiada Grażyna Wolszczak. Teatr działający przy kierowanej przez serialową Basię Brzozowską z "Na Wspólnej" fundacji Garnizon Sztuki jeszcze w tym roku ruszy pełną parą. Jego największą gwiazdą będzie najprawdopodobniej Katarzyna...

 • Znakomita aktorka i żona zmarłego w ubiegłym roku wybitnego operatora filmowego Edwarda Kłosińskiego, Krystyna Janda, odsłoniła w poniedziałek w Łodzi jego gwiazdę w łódzkiej Alei Gwiazd. W uroczystości towarzyszyli jej synowie, przedstawiciele władz miasta, ludzie teatru i filmu.

Zdjęcia na temat: aleja gwiazd w warszawie