• Informacje na temat:

  aleksander chmielewski aktor

Artykuły na temat: aleksander chmielewski aktor
 • Katarzyna Figura znalazła sposób na karierę syna, Aleksandra Chmielewskiego! Odniesie sukces

  Jest bardzo wyrozumiała. Dlatego Katarzyna Figura ze spokojem podchodzi do życiowych wyborów syna. A nie da się ukryć, że Aleksander Chmielewski nie miał sprecyzowanych planów na przyszłość. Po(...). Jerzego Giedroycia. Jest też w jednej z większych agencji aktorskich i spokojnie czeka na swój czas. Aleksander jest typem sportowca, który zawsze ma opracowaną strategię. I to w każdej dziedzinie...

 • Gdyby żył, miałby dziś 100 lat

  100 lat temu - 6 stycznia 1911 roku - urodził się aktor i konferansjer Kazimierz Rudzki. Największą popularność zyskał dzięki roli ojca w serialu komediowym "Wojna domowa".

 • Aleksander to jej największy... sukces

  Katarzyna Figura, czyli Elżbieta Werner z "Komisarza Alexa", nigdy nie kryła, że syn Aleksander jest najważniejszym mężczyzną jej życia. Nazywała go swoim największym sukcesem i z dumą opowiadała o nim w wywiadach. Od niedawna pomaga mu też zaistnieć w show biznesie pojawiając się z Aleksandrem u boku na oficjalnych imprezach.

 • 100. rocznica urodzin wielkiego aktora

  Specjalny przegląd filmowy z okazji 100. rocznicy urodzin aktora Tadeusza Fijewskiego zorganizuje w dniach 11-22 lipca Filmoteka Narodowa. Projekcje będą się odbywać w warszawskim kinie Iluzjon.

 • Kasia Figura: Syn walczy o rolę w serialu

  Aleksander Chmielewski chce iść w ślady znanej mamy i walczy o rolę w serialu. Czy dostanie rolę?

 • Jan Machulski nie żyje

  W czwartek w Warszawie zmarł Jan Machulski, aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, reżyser i pedagog. Miał 80 lat.

 • Debiutuje w serialu, który bardzo lubi

  W 3. odcinku nowej serii "Komisarza Aleksa" po raz pierwszy zobaczymy na ekranie Aleksandra Chmielewskiego, 25-letniego studenta aktorstwa, prywatnie syna wielkiej gwiazdy polskiego kina - Katarzyny Figury.

 • Stanisław Niwiński nie żyje

  Aktor Stanisław Niwiński nie żyje - poinformowała w poniedziałek, 6 maja, Anna Woroniecka z Teatru Polskiego w Warszawie. Aktor zmarł nagle w wieku 70 lat. Stanisław Niwiński zagrał w wielu filmach i serial ach telewizyjnych (m.in. "Stawka większa niż życie", "Chłopi", "Czarne chmury", "Karino"). Występował także na scenach teatralnych - w Kielcach, Poznaniu, Katowicach i Warszawie.

 • Lenistwo mnie męczy

  ...- Aktorstwo jest najwspanialszym zawodem na świecie, żaden inny nie daje takich możliwości, aby co chwila być kimś zupełnie innym - mówi Roman Kłosowski. Popularny aktor nie myśli o przejściu na emeryturę. Cieszy się, że wciąż może grać.

 • Olgierd Łukaszewicz uhonorowany złotą Glorią Artis

  Aktor Olgierd Łukaszewicz został uhonorowany przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego złotym medalem Gloria Artis. Artysta obchodzi w tym roku 45-lecie pracy; współpracuje z Teatrem Polskim w Warszawie, jest też prezesem ZASP-u.

Wideo na temat: aleksander chmielewski aktor
 • Latający Mnich i Tajemnica Da Vinci

  Widowiskowa koprodukcja polsko-słowacka rzuca zupełnie nowe światło na historię człowieka, który posiadł niezwykłą wiedzę, wykraczającą poza horyzonty ówczesnych uczonych. XVIII wiek, słowackie Pieniny przy dzisiejszej granicy z Polską. W ukrytym w górach i owianym mrocznymi legendami Czerwonym Klasztorze pustelniczy żywot wiodą mnisi kamedulscy, nieświadomi dramatycznych zmian, jakie przeżywa targana wojnami i rewolucjami Europa. Pewnego dnia u wrót klasztoru odnajdują zakrwawionego,...

 • Faust

  Swobodnie zainspirowany opowieścią Goethego Aleksander Sokurow radykalnie reinterpretuje dobrze znany mit. Faust jest u niego myślicielem, buntownikiem i pionierem, ale też anonimowym człowiekiem z krwi i kości, napędzanym przez wewnętrzne impulsy chciwości i żądzy. To ostatnia część tetralogii Sokurowa o ludziach władzy. Bohaterami poprzednich części byli: Hitler, Lenin i japoński cesarz Hirohito. Faust jest filmem, który na zawsze odmieni twoje życie... Faust Sokurowa nie jest adaptacją...

 • Hitman: Agent 47

  Agent 47 to produkt inżynierii genetycznej. Jego "imię" to po prostu dwie ostatnie cyfry kodu kreskowego 640509-040147. Powstał, z połączenia nici DNA pięciu najgroźniejszych kryminalistów, jakich udało się schwytać, w jednym celu: miał być idealną bronią do zabijania.