• Informacje na temat:

  aleksander domogarow ogniem i mieczem

Artykuły na temat: aleksander domogarow ogniem i mieczem
 • Aleksander Domogarow: Co się stało ze słynnym Bohunem z "Ogniem i mieczem"?

  Kozacka sława utorowała Aleksandrowi Domogarowowi (52 l.) mu drogę do kariery. Ale w życiu szczęścia nie dała...

 • Aleksander Domogarow rozwiódł się

  Aleksander Domogarow ( "Ogniem i mieczem" ), sławny w Rosji i znany w Polsce aktor rozwiódł się - informuje czwartkowe (3 lutego), internetowe wydanie rosyjskiego dziennika "Komsomolskaja Prawda". Rozwód z Natalią Gromuszkiną odbył się 20 stycznia. Jednak para nie mieszkała ze sobą już od dawna.

 • Aleksander Domogarow: Rosyjski Marlon Brando

  Jeżeli myślicie, że słynny Bohun, czyli Aleksander Domogarow, popadł w zapomnienie, jesteście w błędzie. Po Polsce szał na Bohuna przetoczył się w późnych latach 90. ("Ogniem i mieczem" miało(...) ("Fala zbrodni"), Justynę Steczkowską ("Na koniec świata"), Grażynę Szapołowską ("Noc czerwcowa") oraz Izabellę Scorupco ("Ogniem i mieczem"). Czy kiedyś jeszcze zagra u boku pięknej Polki? Mamy...

 • Mija 15 lat od premiery "Ogniem i mieczem"

  15 lat temu, 8 lutego 1999 roku, na ekrany polskich kin trafiła ekranizacja "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana. Pamiętacie, kto wcielił się w bohaterów Sienkiewicza?

 • Rosyjski Marlon Brando

  Aleksander Domogarow przyznał kiedyś, że kolor oczu zmienia mu się, w zależności od nastroju. Kocha książki, śpiewa i tańczy, lecz serce oddał scenie. Bo - niestety, kobieta z nim żadna nie wytrzymała...

 • "Bitwa Warszawska 1920". Zwiastun!

  W Internecie pojawił się zwiastun do najnowszego filmu Jerzego Hoffmana ("Potop", "Ogniem i mieczem") - "Bitwa Warszawska 1920", pierwszej polskiej produkcji realizowanej w technice trójwymiarowej.

 • Małaszyński i latający mnich

  Paweł Małaszyński i rosyjski aktor Aleksandr Domogarow są w obsadzie filmu "Latający mnich i tajemnica Da Vinci", który trafi do kin w Polsce 19 sierpnia.

 • Wielki Hetman Filmu Polskiego?

  Widowisko plenerowe "Wielki Hetman Filmu Polskiego - Jerzy Hoffman", które odbędzie się w sobotę na dziedzińcu Pałacu w Wilanowie to jeden z głównych elementów 6. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Cinemagic.pl w Warszawie. Festiwal startuje w piątek.

 • Polski aktor wyjeżdża na Syberię. Zesłanie?

  Na planie filmu "Syberiada polska" Adam Woronowicz niespodziewanie zaczął mówi po rosyjsku. Stało się to podczas spotkania z dziennikarzami. Dopiero później wyszło na jaw, że za miłością do języka rosyjskiego stoi wyjazd aktora na Syberię.

 • Telewizja: Inwazja glin

  "Szykuje się inwazja nowych telewizyjnych kryminalnych seriali. W TVP startuje od niedzieli policyjny serial z Bogusławem Lindą . A następne już się kręcą, także w Polsacie. Czy to nowa moda? Skąd taki popyt na polskie kryminały?" - zastanawia się w "Gazecie Wyborczej" Monika Kuc.