• Informacje na temat:

  aleksander kwaśniewski polityk

Artykuły na temat: aleksander kwaśniewski polityk
 • Sandra Lewandowska wyznaje: "Prezydent Kwaśniewski podkochuje się we mnie"

  Sandra Lewandowska (38 l.) postanowiła zabrać głos po tym, jak ujawniono rozmowę dwóch polityków na jej temat. Stanowczo odżegnuje się od insynuacji, które podczas niej padły i tłumaczy swoje racje.

 • O debacie Tusk-Kwaśniewski

  Debata między b. prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim (LiD), a szefem PO Donaldem Tuskiem odbędzie się w poniedziałek o godz. 20:00.

 • Polska - Dania: tak partnerki zawodników, politycy i celebryci dopingowali reprezentację!

  Mecz Polska - Dania przyciągnął na trybuny rzeszę celebrytów oraz polityków. Na trybunach zasiedli m.in. Tomasz Lis z córką, Radek Majdan, Piotr Rubik, Dorota Gawryluk, Karolina Szostak, Aleksander Kwaśniewski, Jerzy Buzek i Piotr Gliński. Oczywiście nie mogło zabraknąć także partnerek naszych piłkarzy i tak na stadionie pojawiły się Sara Boruc, Jessica Ziółek i Anna Lewandowska. Ta ostatnia...

 • Matki córki, czyli Kwaśniewskie w telewizji

  Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie są dumne, że łączy je niezwykła więź, bo nie każda córka tak dobrze dogaduje się ze swoją mamą. Odwiedziliśmy je na planie kolejnego odcinka programu "Matki córki, czyli rodzinny galimatias".

 • Ola Kwaśniewska zeznaje w sądzie!

  Podsłuchy pochodzące z lokalu znanego kucharza, Roberta Sowy zatrzęsły światem polskiej polityki. W specjalnej "VIP-roomie" spotykali się tam i zajadali smakołykami najbardziej znani politycy, bogaci biznesmeni oraz ich córki. Podsłuchani zostali także Aleksander Kwaśniewski i Ryszard Kalisz.  Nielegalne nagrania ujawnił jeden z prawicowych tygodników. Były prezydent i świeżo upieczony tata...

 • Najbardziej wpływowi: Wojewódzki i politycy

  Tytułem najbardziej wpływowego Polaka tygodnik "Wprost" uhonorował Donalda Tuska. W gronie wyróżnionych znaleźli się również dziennikarze i właściciele mediów, m.in. Kuba Wojewódzki (zajął bardzo wysokie trzecie miejsce).

 • Maciej Orłoś będzie pracował do śmierci? "ZUS wyliczył mi emeryturę na..."

  Miller był premierem, prezydentem Aleksander Kwaśniewski, a prezesem TVP Robert Kwiatkowski - wtedy też czuło się oddech na plecach. Choć "Teleexpress" był traktowany przez polityków z przymrużeniem oka...

 • The Rolling Stones: Atak na Blaira

  Rockowi weterani z The Rolling Stones wciąż zaskakują krytyków muzycznych. Grupa od zawsze była kojarzona z rozrywkowymi hasłami typu "sex, drugs & rock'n'roll", tymczasem wokalista Mick Jagger na poważnie wziął się za ocenę polityków.

 • Tyle są warci polscy celebryci

  .... Aleksander Kwaśniewski - polityk - 546 000 16. Kuba Wojewódzki - osobowość - 544 000 17. Magdalena Cielecka - aktorka - 537 500 17. Doda (Dorota Rabczewska) - piosenkarka - 537 500 17. Kamil Durczok(...)W tym roku autorzy zestawienia - miesięcznik "Forbes" - wzbogacili listę o polityków. Najcenniejszy dla reklamy okazał się Lech Wałęsa (zajął trzecie miejsce w rankingu). Największą jednak...

 • Bono, lider irlandzkiej formacji U2, otrzymał z rąk prezydenta Francji Jacquesa Chiraca, komandorię Legii Honorowej Republiki Francuskiej. To najwyższe francuskie odznaczenie wokalista odebrał w piątek, 28 lutego, w Paryżu.