• Informacje na temat:

  aleksander kwaśniewski prezydent

Artykuły na temat: aleksander kwaśniewski prezydent
 • Ale news! To Aleksander Kwaśniewski pomógł Moranowi wyjść z aresztu!

  ...prezydent w rozmowie z Grupą ZPR Media. Coś czujemy, że Jola i Aleksander mogą od tamtej pory liczyć na spore rabaty w jego restauracji! (...), ale jej personaliów nie podał. "Super Express" dowiedział się jednak, że chodziło o samego Aleksandra Kwaśniewskiego, który znał Michela osobiście, bo wraz z Jolantą byli fanami jego kuchni! "Na...

 • Kwaśniewski o Jacksonie

  "To był król, niezwykły talent, a przy tym człowiek niezwykle wrażliwy" - tak zmarłego w nocy z czwartku na piątek (25/26 czerwca) króla popu Michaela Jacksona wspomina były prezydent Aleksander Kwaśniewski, który w 1996 roku spotkał się z piosenkarzem.

 • Aleksander Kwaśniewski urządził huczne przyjęcie i zaskoczył generała ilością trunków!

  Aleksander Kwaśniewski (61 l.) od lat znany jest jako znakomity gospodarz. Potwierdza to maszynopis Józefa Kuropieski (†94 l.), który znaleziony został w domu Kiszczaka (†90 l.). Mężczyzna opisywał w nim jedną z imprez u byłego prezydenta Polski.

 • Polska bezpieczniejsza dla Elvisa i Beatlesów

  Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski podpisał niedawno nowelizację do ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W praktyce oznacza to, że wzmocniona została możliwość ścigania piractwa na drodze postępowania karnego, a ponadto przyznana została 50-letnia ochrona dla fonogramów i artystycznych wykonań.

 • Nieznane fakty z życia Aleksandra Kwaśniewskiego wyszły na jaw!

  Do sieci trafiło właśnie zdjęcie maila wysłanego z biura Aleksandra Kwaśniewskiego (64 l.), w którym były prezydent zdradza… jakiej muzyki słucha!

 • Bohater "Długu" ułaskawiony

  Prezydent Aleksander Kwaśniewski ułaskawił Sławomira Sikorę - poinformował w poniedziałek, 5 grudnia, dziennikarzy sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Dariusz Szymczycha. Sikora został skazany w 1997 roku na 25 lat więzienia za zabójstwo dwóch gangsterów. Stał się pierwowzorem bohatera słynnego filmu "Dług" .

 • Sandra Lewandowska wyznaje: "Prezydent Kwaśniewski podkochuje się we mnie"

  Tygodnik "Do Rzeczy" ujawnił niedawno taśmy, na których słychać, jak Ryszard Kalisz (58 l.) i Aleksander Kwaśniewski (60 l.) rozmawiają m.in.na temat kobiet. Chwalą się oni, że mają duże powodzenie(...) prezydent Kwaśniewski podkochuje się we mnie. Przecież kochać mu nie zabronię. Nikt mu nie zabroni, nawet własna żona" - mówi. Żartuje też, że zamiast się tak zalecać, polityk powinien od razu się jej...

 • Odznaczeni artyści

  W dniu Święta Niepodległości, 11 listopada, prezydent Aleksander Kwaśniewski wręczył w Warszawie ordery i odznaczenia grupie przedstawicieli życia kulturalnego i społecznego kraju. Jedną z odznaczonych była wybitna aktorka filmowa i teatralna Anna Dymna ( "Duże zwierzę" , "Wiedźmin" ).

 • Aleksander Kwaśniewski przeszedł ogromną metamorfozę!

  ..."Super Express" ogłosił, że w rodzinie Kwaśniewskich doszło w ostatnim czasie do sporych zmian...

 • Wyjątkowy koncert Michała Urbaniaka

  Na 11 września, w pierwszą rocznicę tragicznych zamachów terrorystycznych w Nowym Jorku i Waszyngtonie, swój wyjątkowy koncert zaplanował Michał Urbaniak, jeden z najbardziej znanych na świecie polskich jazzmanów. Wykonaniu fragmentu Suity Nowojorskiej "Manhattan Man" w Muzeum Narodowym w Warszawie będzie przysłuchiwał się sam prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Wideo na temat: aleksander kwaśniewski prezydent
 • Kwaśniewski wspomina ślub córki

  Mieliśmy przez chwilę dramat w oczach, bo trudno było wejść do kościoła - tak Aleksander Kwaśniewski wspomina początek ceremonii ślubnej swojej córki. Były prezydent dodaje, że tłumy paparazzich obecnych na uroczystości to cena, jaką płaci się za popularność i działalność publiczną.

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

 • Faust

  Swobodnie zainspirowany opowieścią Goethego Aleksander Sokurow radykalnie reinterpretuje dobrze znany mit. Faust jest u niego myślicielem, buntownikiem i pionierem, ale też anonimowym człowiekiem z krwi i kości, napędzanym przez wewnętrzne impulsy chciwości i żądzy. To ostatnia część tetralogii Sokurowa o ludziach władzy. Bohaterami poprzednich części byli: Hitler, Lenin i japoński cesarz Hirohito. Faust jest filmem, który na zawsze odmieni twoje życie... Faust Sokurowa nie jest adaptacją...

Dyskusje na temat: aleksander kwaśniewski prezydent
 • Re: ​To już koniec "Świata według Kiepskich"?!

  Okił Khamidow - wiki: Absolwent wydziału operatorskiego Moskiewskiej Szkoły Filmowej. Pochodzi z filmowej rodziny. Ojciec Okiła Khamidowa przez lata był szefem Studia Filmowego Tadżykfilm[4]. ...... natomiast do Polski przyjechał w grudniu 1994 roku[5]. W 2003 roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Aleksander Kwaśniewski nadał reżyserowi polskie obywatelstwo[4]. ZAGADKA - jakiej narodowości