• Informacje na temat:

  aleksander mam talent

Artykuły na temat: aleksander mam talent
 • Aleksandra Żuraw ujawnia wstrząsające kulisy "Top Model"!

  ...typu talent show... Spodziewaliście się, że ich kulisy wyglądają aż tak ponuro?

 • Aleksandra Popławska: Postanowiłam się zmienić

  Aleksandra Popławska długo czekała na sukces, za to teraz jest zasypywana propozycjami. Wkrótce zobaczymy ją w dwóch nowych serialach: drugim sezonie "Zbrodni" oraz "Belfrze". A na horyzoncie jest także rola w komedii romantycznej!

 • "Klan": Włoska robota Aleksandry Nieśpielak

  ...("Zatrzymałam się na chwilę") będzie prawdziwą gratką dla wielbicieli talentu i urody Kasi Smutniak, która odniosła we Włoszek sukces jako modelka i aktorka. Jest twarzą perfum Armani - Idole, a w ubiegłym(...) razem także jako producent. Mam mnóstwo pomysłów i scenariuszy. Serial dokumentalny "Polacy w Rzymie i Watykanie" emitowany jest w TVP2 w soboty o godzinie 13.20.  

 • Plany na przyszłość laureatów talent show

  W ostatnim czasie mogliśmy emocjonować się aż trzema finałami popularnych talent show. Czego życzą sobie laureaci programów "The Voice of Poland", "MasterChef" i "Mam talent!"?

 • "Barwy szczęścia": Aleksandra Woźniak tułała się w poszukiwaniu miłości

  ...tego przedmiotu, ale nie mam wyjścia, bo muszę pomagać córkom. Jakoś daję radę, dzielnie się trzymam. Mamy nawet wypracowany pewien system. Mój mąż jest świetny z matematyki, ale nie ma talentu(...) rodziny, byłoby inaczej. Na co dzień mam mnóstwo zajęć, brakuje mi czasu na takie rozważania. Dopiero, gdy stanęłam przed kamerą, wypełniła mnie radość, poczułam jak to uwielbiam! Szczególnie, gdy...

 • Danuta Szaflarska: Im starsza, tym bardziej zachwyca

  Wszystkie polskie aktorki chcą być takie jak ona. Danuta Szaflarska jest wzorem człowieka i artysty.

 • W Polsce nie ma co jeść? Stefano Terrazzino: Mama przywozi mi jedzenie z Niemiec

  ...jego kucharski talent, zanim w końcu otworzy z mamą pierwszą własną restaurację, minie pięć lat. Mama nie siedzi z założonymi rękami, pomaga jak może, sprząta w domach. Rodzę się w rodzinie typowych(...) stresem każdej dziewczyny jest moment, kiedy poznaje naszą rodzinę, bo - jak już mówiłem - my naprawdę bardzo blisko się trzymamy. A mama ma sposoby na sprawdzenie przyszłej synowej. Ale to już jej...

 • Bożena Adamek-Nurkowska: Jestem niemodna

  Oglądaliśmy ją w "Królowej Bonie", teraz zobaczymy u reżysera "Bogów"?

 • Aleksandra Popławska dołączyła do obsady "Barw szczęścia"!

  ...musiała się na coś zdecydować. Mam dużo planów zawodowych. Dołączyłam do obsady "Barw szczęścia", i pracuję na planie serialu "Wataha", w którym gram główną rolę kobiecą - prokurator tropiącą(...) dzieci pełnosprawne z niepełnosprawnymi, tworzy i reżyseruje przedstawienia z ich udziałem. Zaszczepiła w nas bakcyla aktorstwa, a jej talent podzielił się na moją siostrę i na mnie. Dzisiaj...

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

Wideo na temat: aleksander mam talent
 • Monika Zamachowska "wielką fanką Broni": Mam nadzieję, że będzie aktorką

  talent aktorski i była fenomenalna w 'Powidokach'. Cała ekipa niezwykle ją chwaliła za skupienie, umiejętność sfokusowania się na tym, co chciała przekazać. Fantastycznie współpracowała z mistrzem Wajdą, o czym sam pan Andrzej wspominał przed swoją śmiercią. I mam nadzieję, że będzie aktorką, ale zupełnie nie ode mnie to zależy".