• Informacje na temat:

  aleksander mikolajczak slub

Artykuły na temat: aleksander mikolajczak slub
 • "Pierwsza miłość": Dziecko, ślub i… zdrada

  Na pewno wielu wielbicieli wrocławskiej sagi zastanawiało się, jak potoczą się dalsze losu Kaliny i Krystiana (Magdalena Wieczorek, Patryk Pniewski).

 • "Miasto44": Zdjęcia trwają

  Trwają zdjęcia do filmu Jana Komasy o powstaniu warszawskim, pt. "Miasto44". W stolicy kręcono w sobotę, 8 czerwca, scenę ślubu powstańczego; brała w niej udział grupa młodych aktorów, wśród nich Tomasz Schuchardt, Zofia Wichłacz, Maurycy Popiel i Grzegorz Daukszewicz.

 • Ślub na planie "Linii Życia"

  Klary (Paulina Chruściel) i Leszka (Radosław Pazura) podchodzi Wiktor Ostrowski (Aleksander Mikołajczak) z komisarzem Wilkiem (Jacek Kopczyński)& Okazuje się, że Patrycja nie żyje! Jak skończy się...

 • Związana z żonatym mężczyzną

  Najpierw było zauroczenie i namiętny romans. Jednak teraz Klara (Paulina Chruściel) zamierza zerwać z Leszkiem (Radosław Pazura). Mężczyzna nie przestaje o niej myśleć, ale zbliży się do Klary dopiero, gdy dojdzie do tragedii.

 • Ach, co to będzie za ślub na finał "Linii Życia"!

  ...i ministranci czekają już przy ołtarzu. W pewnej chwili do stojących przy ołtarzu Michała oraz świadków Klary (Paulina Chruściel) i Leszka (Radosław Pazura) podchodzi Wiktor Ostrowski (Aleksander...

 • "Miasto44" oczami młodych aktorów

  Wielka lekcja historii, dobre kino akcji, ciekawi bohaterowie - tak o "Mieście44", kinowej opowieści o powstaniu warszawskim, mówią aktorzy: Zofia Wichłacz, Józef Pawłowski i Jan Kowalewski. Ich zdaniem film w reżyserii Jana Komasy wzruszy widzów.

 • "Na Wspólnej": Roman i Honorata powiedzą sobie "tak!

  Dzień, w którym Honorata (Aleksandra Konieczna) i Roman (Waldemar Obłoza), przysięgną sobie miłość, będzie najszczęśliwszy w ich życiu. Przy okazji Nicole (Maria Niklińska) i Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) pogodzą się, a Błażej (Kuba Świderski) odkryje, że Ola (Marta Wierzbicka) i Gosia (Anna Kerth) są siostrami!

 • Serialowe finały

  Serialowa jesień szybko mija, a to oznacza, że przed nami pełne emocji finałowe odcinki sezonu. Czym tym razem uraczą nas scenarzyści? Będą porwania i bójki, ale też zwycięstwo w walce o sprawiedliwość i powtórne spotkanie kochanków.

 • ​Co w finale "Hotelu 52"?

  Przed nami ostatni odcinek serialu. Co wydarzy się w życiu bohaterów serialu? Czy wszystkie wątki zostaną zakończone? Sprawdźcie!

 • Ma już dość!

  .... Leszek zaś bez wahania podejmie decyzję i rozstanie się z żoną, Moniką (Aleksandra Woźniak), narażając się przy tym swojemu teściowi, Wiktorowi (Aleksander Mikołajczak). - Czy Klara i Leszek znów...

Wideo na temat: aleksander mikolajczak slub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Faust

  Swobodnie zainspirowany opowieścią Goethego Aleksander Sokurow radykalnie reinterpretuje dobrze znany mit. Faust jest u niego myślicielem, buntownikiem i pionierem, ale też anonimowym człowiekiem z krwi i kości, napędzanym przez wewnętrzne impulsy chciwości i żądzy. To ostatnia część tetralogii Sokurowa o ludziach władzy. Bohaterami poprzednich części byli: Hitler, Lenin i japoński cesarz Hirohito. Faust jest filmem, który na zawsze odmieni twoje życie... Faust Sokurowa nie jest adaptacją...

 • Hitman: Agent 47

  Agent 47 to produkt inżynierii genetycznej. Jego "imię" to po prostu dwie ostatnie cyfry kodu kreskowego 640509-040147. Powstał, z połączenia nici DNA pięciu najgroźniejszych kryminalistów, jakich udało się schwytać, w jednym celu: miał być idealną bronią do zabijania.