• Informacje na temat:

  aleksander syn kasi figury

Artykuły na temat: aleksander syn kasi figury
 • Syn Kasi Figury nie zrobił kariery w show-biznesie. Musiał wrócić do "normalnej" pracy!

  Kasia Figura (53 l.) cieszyła się, gdy syn Aleksander (28 l.) powiedział, że pragnie iść w jej ślady i zostać aktorem. Ale jego filmowa przygoda zakończyła się na... jednym odcinku w serialu.

 • Kasia Figura w ciąży!

  Kasia Figura (42 l.) spodziewa się trzeciego dziecka. Aktorka wyznała, że za kilka miesięcy na świat przyjdzie dziewczynka o imieniu zaczynającym się na literę "K". "Macierzyństwo dla dojrzałej kobiety jest jak nagroda od losu" - powiedziała Figura w jednym z niedawnych wywiadów.

 • Katarzyna Figura szuka schronienia u syna! Dalej ucieka przed Kaiem!

  Dramat Katarzyny Figury (55 l.) wciąż trwa. Ucieczka przed byłym mężem i walka o córki zdają się nie mieć końca. Tym razem z pomocą przybył jej syn Aleksander (30 l.).

 • Na co iść do kina w 2013 roku?

  Nowy Spielberg i nowy Tarantino. Film o schwytaniu Osamy Bin Ladena, biografie prezydenta Lincolna i reżysera Hitchcocka. Do tego produkcja o cygańskiej poetce, polskim nobliście i komedia od Machulskiego. Sprawdźcie, jakie filmy pojawią się w kinach w 2013 roku.

 • Kasia Figura: Syn walczy o rolę w serialu

  Aleksander Chmielewski chce iść w ślady znanej mamy i walczy o rolę w serialu. Czy dostanie rolę?

 • Katarzyna Figura znów chciałaby się zakochać!

  .... - Aleksander nie założył jeszcze własnej rodziny, więc jest dla matki wielkim wsparciem - zapewnia osoba z otoczenia gwiazdy. Kasia może zadzwonić do niego nawet w środku nocy. Poprosić o radę albo(...). o zniesławienie, o umożliwienie korzystania z warszawskiego domu. I skutecznie przeciąga moment, gdy definitywnie ich drogi się rozejdą. - Końca sprawy nie widać - mówi bliska znajoma Kasi. - Zamiast z honorem...

 • Figura ma dwa niesprawne palce. Szokująca przeszłość aktorki!

  ...z wywiadów przyznała, że Ferrara podawał jej narkotyki. "Pamiętam, że raz wstrzyknął mi coś w czasie snu. Przestraszyłam się, wybiegłam nago z hotelu" - opowiadała.  Rozstali się z powodu jego zdrady. Kasia(...). Poznała go na kolacji w Los Angeles. Po miesiącu oświadczył się, wzięli w Polsce góralski ślub. Wkrótce pojawiły się dzieci - Koko (11) i Kaszmir (8). Przez lata Kasia uważana była za spełnioną żonę...

 • Kasia Figura wspiera chorą mamę

  ...z warszawskich szpitali. - Kaśka zaplanowała święta w Alpach. Chciała tam zabrać mamę i syna Aleksandra. Niestety, mama musiała zostać na dłużej w szpitalu - dowiadujemy się. Pani Kasia wkrótce wysyła swoje...

 • Aleksander to jej największy... sukces

  Katarzyna Figura, czyli Elżbieta Werner z "Komisarza Alexa", nigdy nie kryła, że syn Aleksander jest najważniejszym mężczyzną jej życia. Nazywała go swoim największym sukcesem i z dumą opowiadała o nim w wywiadach. Od niedawna pomaga mu też zaistnieć w show biznesie pojawiając się z Aleksandrem u boku na oficjalnych imprezach.

 • Figura: Mamy prawo do seksu

  ...47-letnia Kasia Figura namawia Polki, by walczyły z mężczyznami i nie pozwalały się "represjonować". "To my potrafimy dać życie, nie mężczyzna. Mamy prawo do miłości, do radości. Mamy prawo do seksu" - apeluje.