• Informacje na temat:

  aleksandra ewa

Artykuły na temat: aleksandra ewa
 • Ewa Błaszczyk znalazła przyjaciela. Nie jest już samotna

  Od lat Ewa Błaszczyk (62 l.) sama boryka się z problemami, los jej nie oszczędza. Doskwiera jej brak męskiego wsparcia. Na szczęście udało jej się znaleźć przyjaciela.

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • Ewa Błaszczyk wciąż samotna. Przydałoby jej się męskie wsparcie...

  O tym mało kto mówi. Zresztą i sama Ewa Błaszczyk (62 l.) bardziej skupia się na innych i ich potrzebach niż na sobie. A, jak czytamy w „Życiu na gorąco”, przydałby się jej mężczyzna, który zadbałby o nią i wsparł ją tak, jak ona wspiera i dba o innych.

 • Ewa Farna i Oceana we wspólnym utworze "Live It"

  Do sieci trafił klip promujący Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2015 w Katarze. W teledysku pojawiają się m.in. Rafał Brzozowski, Ewa Farna oraz Oceana.

 • Ewa Wachowicz może oczekiwać zaręczyn w święta? Będzie ślub?

  .... - Uwielbiam być adorowana, zdobywana - mówiła Ewa Wachowicz.  Długo szukała odpowiedniego mężczyzny. Ukochany spełnia jej oczekiwania, sprawia, że czuje się szczęśliwa. Oboje po przejściach, bardzo ostrożnie wchodzili w nowy związek. Unikali wspólnych wyjść. Dla Ewy najważniejsza była córka Aleksandra, którą samotnie wychowywała po rozstaniu z jej ojcem. Dopiero kiedy Kowalewski wprowadził się do willi...

 • Rafał Brzozowski i Ewa Farna w Katarze: Nie mogę niczego publikować

  W czwartek (15 stycznia) rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2015 w Katarze. Podczas ceremonii otwarcia zobaczyć będzie można m.in. Rafała Brzozowskiego i Ewę Farną.

 • .... Grażynę Błęcką-Kolską, Katarzynę Łaniewską, Zdzisława Wardejnę. Z nowych twarzy w filmie pojawią się m.in. Maciej Zakościelny w roli Piotrusia, syna Wolańskich, Aleksandra Hamkało jako córka Wolańskich...

 • Ewa Błaszczyk: Los się w końcu odmieni

  Życie jej nie rozpieszczało. Straciła męża, później w śpiączkę zapadła córka Ola. Mimo to Ewa Błaszczyk nie poddała się. Wierzy, że los się w końcu odmieni.

 • Ewa Błaszczyk przekazała najnowsze wieści o córce Oli. "Jest coraz bliżej nas"

  Ewa Błaszczyk (62 l.) wciąż szuka kolejnych sposobów na to, żeby wybudzić córkę ze śpiączki. Teraz ma powody do radości - Ola Janczarska zostanie poddana innowacyjnemu leczeniu! Artystka w najnowszej rozmowie z jednym z tygodników podzieliła się najnowszymi wieściami o stanie Aleksandry i o planach jej leczenia.

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

Zdjęcia na temat: aleksandra ewa
 • Halina Czajka (Stanisława Celińska) i Aleksandra Sroka (Ewa Wencel)
Wideo na temat: aleksandra ewa
 • „Miasto skarbów”: Aleksandra Popławska o Alicji

  . Stary, nostalgiczny Kraków jest scenerią dla wielkich emocji i miłości. Nie tylko do sztuki. Głównymi bohaterkami są siostry Wakar: Alicja, historyk sztuki, pracuje w policji. Ewa, malarka, realizuje zamówienia bogatych kolekcjonerów sztuki. Alicja ściga przestępców zajmujących się kradzieżą bezcennych dzieł sztuki. Ewa jest jedną z ważniejszych postaci w grupie przestępczej. Chociaż siostry stoją

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • "Miasto skarbów": Piotr Głowacki o swoim bohaterze

  Piotr Głowacki opowiedział nam kim jest komisarz Szatner, w którego wciela się w serialu "Miasto skarbów". 13-odcinkowy serial kryminalny Dwójki "Miasto skarbów" to opowieść o dwóch siostrach: Alicji (Aleksandra Popławska), genialnej historyk sztuki oraz Ewie (Magdalena Różczka), utalentowanej malarce, zajmującej się specyficznymi - i nie zawsze zgodnymi z prawem - zamówieniami dla bogatych

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

Dyskusje na temat: aleksandra ewa
 • Re: "Ślad": Aleksandra Hamkało ma ręce pełne roboty!

  Krótki opis serialu "Ślad" przypomina treść książek Tess Gerritsen z panią komisarz Jane i jej przyjaciółką panią patolog Maurą. Książki są świetne, zobaczymy co to za serial.

 • Re: "Na Wspólnej" Hofferowie przegrają walkę o córkę?

  Pola (Agnieszka Sienkiewicz) Julka (Katarzyna Zielińska) Iga (Joanna Koroniewska) Jacek (Rafał Cieszyński) Basia (Katarzyna Bujakiewicz) Klaudia (Agnieszka Więdłocha) Joanna (Ewa Wencel) Paulina (Aleksandra Hamkało) Bartek (Adam Woronowicz) Sandra (Julia Kolberger) Agnieszka (Joanna Kos-Krauze)

 • Re: "M jak miłość": Sprawdzian uczuć

  Wykaz imion z którymi zabawi się Andrzejek ; Ada, Adela, Adelajda, Adriana, Adrianna, Afrodyta, Agata, Agnieszka, Aida, Aisza, Aldona, Aleksa, Aleksandra, Aleksja, Alfreda, Alicja, Alina, Amalia(...), Eryka, Esmeralda, Estera, Eufemia, Eugenia, Eulalia, Euzebia, Ewa, Eweli ,Fabia, Fabiana, Fabiola, Fausta, Faustyna, Felicja, Felicyta, Feliksa, Filipa, Filomena, Flawia, Flora, Florencja

 • Re: Aleksandra Radwańska (Mania)

  Mania się z grubą ideulnie dobrały są świetne

 • Re: Aleksandra rusza do akcji!

  ze wogle chcialo ci sie marnowac czas na pisanie takich durnych tekstow

 • Re: Marta Wierzbicka (Aleksandra Zimińska)

  Daniel mnie coraz bardziej wkurza, zachowuje się tak jakby zjadł wszystkie rozumy-wielki mi dorosły.Jeszcze będzie żałował traktowania rodziców jak zło konieczne i tego że bezmyślnie zostawił Olę,z Dorotą mu nie wyjdzie a do Oli powrotu nie będzie,może się opamięta.

 • Re: Aleksandra Kisio z „Prosto w serce”

  Może i naturalne, ale do piękności to im bardzo daleko, już nie mówię o właścicielce. Ale widać podoba się panom. Jak mówi przysłowie "Każda potwora..." będąc brzydką i niezgrabną można być najpiękniejszymi ustami show bizu.

 • Re: Aleksandra Kisio z „Prosto w serce”

  Może i naturalne, ale do piękności to im bardzo daleko, już nie mówię o właścicielce. Ale widać podoba się panom. Jak mówi przysłowie "Każda potwora..." będąc brzydką i niezgrabną można być najpiękniejszymi ustami show bizu.

 • Re: Ewa Kaim (mama Anna)

  no nawet fajna, lecz denerwuje mnie w niej to, że wierzy we wszystko co powie jej Aleksandra (żona Michała Duszyńskiego) oraz matka Michała. Martwi się o córkę, no ale nie przesadzajmy.