• Informacje na temat:

  aleksandra hamkało i borys szyc

Artykuły na temat: aleksandra hamkało i borys szyc
 • Borys Szyc zagra w "Lekarzach"!

  Ruszyły zdjęcia do 5. serii "Lekarzy". Możemy zdradzić, że ten sezon będzie pełen zwrotów akcji i niespodzianek! Pierwszą jest… Borys Szyc w roli chirurga, Przemka Karskiego.

 • Borys Szyc: Chudy i zły

  Borys Szyc w pocie czoła przygotowuje się do nowej roli. By wiarygodnie wypaść na ekranie, zrzucił aż 13 kilogramów! Tym samym znów udowodnił, że ciało nie stanowi dla niego ograniczeń.

 • Szyc romansuje z Hamkało?!

  Kaja uciekła do Tajlandii, a Borys bryluje na salonach i czaruje kobiety...

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • Serialowcy na premierze "Big Love"

  ...10 lutego w polskich kinach rozpocznie się czas... wielkiej miłości! Na ekrany wchodzi bowiem film "Big Love" z Aleksandrą Hamkało i Antonim Pawlickim, czyli Alicją z "Linii życia" i Jankiem z "Czasu honoru", w rolach głównych.

 • "Lekarze": Co w 5. sezonie?

  Nowi bohaterowie, stare miłości oraz świeżo obudzone uczucia. Do tego ciężkie medyczne przypadki i dramatyczna walka o życie. Nowy, 5. sezon serialu "Lekarze" zobaczymy po wakacjach. Jednak już teraz uchylamy nieco rąbka tajemnicy.

 • "Lekarze": Co wydarzy się w 5. sezonie?

  ...w Toruniu rozpocznie nowy chirurg - przystojny Przemek Karski (Borys Szyc). Ponieważ jednak lekarz przez wiele lat jeździł w pogotowiu, potrzebuje świetnego nauczyciela, który wprowadzi go w realia(...)). Uwiódł młodą stażystkę, Basię (Aleksandra Hamkało). Obdarowywał ją całusami, ale kiedy ona zostawiła dla niego swoje dotychczasowe życie i Leona Jasińskiego (Jacek Koman), okazało się, że Karkoszka ma...

 • Nowe miłości i romanse w "Lekarzach"

  W kolejnym sezonie w toruńskim szpitalu Copernicus lekarze będą walczyć o życie pacjentów, przeżywając jednocześnie swoje małe lub większe osobiste dramaty.

 • "Lekarze": Nowe romanse, pożegnania i... ślub!

  Przemysław Karski (Borys Szyc)., który trafi do Copernicusa w ramach specjalizacji chirurgicznej. Na dobry początek połączy ich ta sama pasja: sport. Daniel Orda (Wojciech Zieliński) wróci do(...) uratować związek Elżbiety z Krzysztofem (Piotr Polk)? Czarne chmury zawisną na związkiem Basi (Aleksandra Hamkało) i Leona (Jacek Koman). Do tego stopnia, że Torzewska postanowi przenieść się do...

 • Najgorsze polskie filmy: Nominacje

  16 nominacji dla filmu "Kac Wawa", po 8 dla włosko-polskiej "Bitwy pod Wiedniem" oraz dla produkcji "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości". Akademia Węży ogłosiła nominacje do swoich dorocznych nagród, przyznawanych najgorszym polskim filmom i ich twórcom. Laureatów nagród poznamy 3 kwietnia.