• Informacje na temat:

  aleksandra hamkało serial

Artykuły na temat: aleksandra hamkało serial
 • "Ślad": Aleksandra Hamkało ma ręce pełne roboty!

  .... Wszystkie sprawy, które rozwiązujemy, są nieoczywiste, mają drugie dno. Każda sprawa będzie skomplikowana i... krwawa - mówi Aleksandra Hamkało. "Ślad" zadebiutuje na antenie Polsatu 18 września(...)"Ślad" to serial, który przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje, a po każdej zbrodni zostaje ślad. Bywa...

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • Aleksandra Hamkało przyłapana! Wydało się!

  Czy aktorka może „jeść z plastiku”? Znana z seriali „Lekarze” i „Na dobre i na złe” Aleksandra Hamkało (28 l.) pokazała, że nie wypada. Jak czytamy w „Życiu na gorąco”, aktorka wyszła z telewizji, kończąc posiłek na plastikowym talerzyku. Gdy zobaczyła, że jest fotografowana, natychmiast odjęła widelec od ust i wyrzuciła całą zastawę na chodnik. Wolna od „wstydliwych” akcesoriów poszła dalej...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Aleksandra Hamkało wcześnie wyszła za mąż! Potem było tylko ciekawiej!

  Aleksandra Hamkało (29 l.) nie może zrozumieć, dlaczego ludzie dziwią się, że szybko wyszła za mąż. Po co miała czekać, skoro wiedziała, że to właśnie ten?

 • Aleksandra Hamkało: Nadchodzi jej czas

  Aleksandra Hamkało dołączyła do obsady serialu "Komisarz Alex". Mimo młodego wieku ma na swoim koncie już kilka interesujących ról. Od pierwszych chwil w zawodzie wiedziała, że chce robić to do końca życia.

 • "Ślad": Nowy serial kryminalny Polsatu

  W jesiennej ramówce telewizja Polsat pokaże nowość - kryminalny serial "Ślad", opowiadający o pracy ekipy Centralnego Wydziału Śledczego.

 • "Lekarze": Będzie romans?

  W przedostatnim odcinku drugiej serii "Lekarzy" pojawia się Aleksandra Hamkało. Młoda aktorka wcieli się w postać Basi Torzewskiej, studentki medycyny, która dozna fascynacji dużo starszym profesorem granym przez Jacka Komana.

 • "Ślad": O czym opowie nowy serial?

  Już we wrześniu w Polsacie nowy serial kryminalny "Ślad". Produkcja przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych.

 • Ola Hamkało: To jest jej czas!

  Trwa dobra passa Aleksandry Hamkało, czyli Oli z "Komisarza Aleksa". Aktorka dostała właśnie nagrodę za debiut na zakończonym kilka dni temu Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film", a wkrótce pojawi się gościnnie w serialu "Paradoks".

Zdjęcia na temat: aleksandra hamkało serial
Wideo na temat: aleksandra hamkało serial
 • "Ślad" i Aleksandra Hamkało: "Mocny, bardzo brutalny serial"

  Kim jest doktor Anna Szpunar, grana przez Olę Hamkało? Czym serial "Ślad" przyciągnie widzów? Aktorka mówi nam także o swojej roli w serialu "Na dobre i na złe". - "Ślad" jest pozycją brutalną, to krwawy serial. Wszystkie sprawy, które rozwiązujemy, są nieoczywiste, mają drugie dno. Każda sprawa będzie skomplikowana i… krwawa – mówi Aleksandra Hamkało.

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

 • Ziarno prawdy

  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

Dyskusje na temat: aleksandra hamkało serial
 • Re: "Ślad": Aleksandra Hamkało ma ręce pełne roboty!

  Krótki opis serialu "Ślad" przypomina treść książek Tess Gerritsen z panią komisarz Jane i jej przyjaciółką panią patolog Maurą. Książki są świetne, zobaczymy co to za serial.

 • Re: Koniec "Linii życia"

  Fabijański, Tomasz Ciachorowski, Anna Samusionek, Aleksandra Woźniak, Radosław Pazura, Aleksandra Hamkało, no i oczywiście przecudna Paulina Chruściel - TO NAPRAWDE UTALENTOWANI LUDZIE!! przepraszam(...)Nie zgadzam się na to!!! Dlaczego chcą nam odebrać jedyny sensowny i tak wspaniały serial jak LŻ ?! Zaraz się rozbecze normalnie!!! Dopiero co zacząłem się oswajać z tym cudownym i bezkonkurencyjnym