• Informacje na temat:

  aleksandra jablonka jabłonka

Artykuły na temat: aleksandra jablonka jabłonka
 • Aleksandra Jabłonka wysyła "SMS"

  Znana wcześniej jako Alexandra 25-letnia wokalistka Aleksandra Jabłonka prezentuje nowy teledysk, zapowiadający jej drugą płytę.

 • Aleksandra Jabłonka rozwija skrzydła

  Znana wcześniej jako Alexandra 25-letnia wokalistka podpisała nowy kontrakt płytowy i będzie od tej pory występować pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem - Aleksandra Jabłonka.

 • Alexandra płynie daleko

  Znana z programu "Jaka to melodia?" 23-letnia Aleksandra Jabłonka debiutuje pod pseudonimem Alexandra. Jej piosenka "Popłyniemy daleko" cieszy się ogromną popularnością.

 • Patty do Alexandry: Ty utuczona szmiro

  Aleksandra Jabłonka, do niedawna występująca jako Alexandra, opublikowała pełen obelg list, jaki otrzymała od Patty.

 • Opole 2009: Wiemy, kto zadebiutuje

  Telewizja Polska wybrała dziewięciu młodych artystów, którzy 12 czerwca rywalizować będą na deskach opolskiego amfiteatru o Nagrodę im. Anny Jantar. Debiutujący artyści wykonają popularne utwory polskiego rocka w nowych autorskich aranżacjach, przygotowanych specjalnie na tę okazję.

 • Od przedszkola do Opola!

  Daria Zawiałow uzupełniła listę uczestników konkursu Debiuty na festiwalu w Opolu. O nagrodę im. Anny Jantar rywalizować będzie 13 wykonawców.

 • Alexandra o tym, co bolesne. Zobacz teledysk!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć drugi teledysk Alexandry. Klip nakręcony w Mediolanie ilustruje singel "Mówisz mi, że przepraszasz" z albumu "Popłyniemy daleko".

 • Kto na opolskich "Debiutach"?

  Telewizja Polska S.A. zakończyła pierwszy etap kwalifikacji wykonawców, którzy wezmą udział w tegorocznym Koncercie "Debiuty" podczas 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Wideo na temat: aleksandra jablonka jabłonka
 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...