• Informacje na temat:

  aleksandra kawa czy herbata

Artykuły na temat: aleksandra kawa czy herbata
 • Prawdziwe emocje zamiast rozmów o herbacie

  ...7 marca wystartuje nowy serial Polsatu pt. "Linia życia". W ramówce zajmie miejsce po "Samym Życiu", czyli będzie emitowany od poniedziałku do piatku o godz. 19.30. W scenariuszu przewidziano wielkie tajemnice i nieoczekiwane zwroty akcji.

 • Nowa odsłona "Kawy czy herbaty?"

  Wraz z Nowym Rokiem twórcy porannego programu Jedynki "Kawa czy herbata?" zaplanowali jego nową odsłonę. Zmieniła się koncepcja reżyserska i scenografia, pojawią się nowi prowadzący a magazyn będzie jeszcze bardziej interaktywny i otwarty na ciekawych świata widzów. Do "Kawy czy herbaty?" wraca także lubiana przez widzów Iwona Schymalla.

 • Iwona Schymalla zniknęła z telewizji. Co teraz robi?

  Od dawna nie widzieliśmy jej na wizji. Nie pokazuje się też na telewizyjnych korytarzach, nie bierze udziału w bankietach ani spotkaniach gwiazd TVP. Czyżby Iwona Schymalla (53 l.) raz na zawsze zamknęła telewizyjny rozdział życia?

 • Świeża kawa na śniadanie

  Świeża kawa i nowe pytanie na śniadanie. TVP postanowiła wprowadzić zmiany do swoich porannych programów.

 • Programy śniadaniowe w podróży

  Lato to czas wielkich podroży i wspaniałych przygód. Dlatego też programy śniadaniowe postanowiły zabrać swoich widzów niemogących uczestniczyć w wakacyjnych wojażach w poranne wędrówki po Polsce i Europie.

 • Pobudka o trzeciej rano

  Agata Konarska lubi zwiedzać z "Kawą czy herbata?" ciekawe miejsca w Polsce. Gdzie, jej zdaniem, warto pojechać?

 • Na dobry początek dnia

  - W myśl rad Coco Chanel chodzę spać przed północą - wyznaje piękna Klaudia Carlos.

 • Eurowizja: Wystąpi Górniak!

  Podczas niedzielnego (14 lutego) finału Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2010 gościnnie wystąpi Edyta Górniak!

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

 • Eurowizja: To już dziś!

  W niedzielę (14 lutego) o godzinie 20.15 rozpocznie się koncert finałowy konkursu "Piosenka dla Europy 2010". Zwycięzca - wybrany głosami telewidzów - będzie reprezentował Polskę podczas konkursu Eurowizji, który w maju odbędzie się w Oslo.

Zdjęcia na temat: aleksandra kawa czy herbata
Wideo na temat: aleksandra kawa czy herbata
 • Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?

  Nowy film Michela Gondry'ego ("Zakochany bez pamięci", "Jak we śnie") w którym rozmawia z Noamem Chomskym - jednym z największych myślicieli XX i XXI wieku. Film jest próbą pokazania niezwykle interesującej osobowości Noama Chomsky’ego, a także jego ciekawych, choć skomplikowanych naukowych teorii. Michael Gondry zdecydował się tu na wyjątkowy zabieg. Nie tylko prowadzi z naukowcem fascynującą i szczerą rozmowę. Dodatkowo ubarwił ją również fantastycznymi animacji, które w doskonały sposób...

 • Ostatnie piętro

  Czy za ideały warto zapłacić najwyższą cenę? Czy w imię miłości można zabrać komuś wolność? "Ostatnie piętro" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia kapitana Wojska Polskiego (znakomity Janusz Chabior), który trafia na ślad afery w swojej jednostce. Dziwne zbiegi okoliczności, interpretacje i domysły doprowadzają go na skraj szaleństwa. Akcja filmu, rozgrywająca się w prowincjonalnym polskim miasteczku, z minuty na minutę zmienia się z lekkiej opowieści w budzący grozę thriller,...

 • Droga do raju

  Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką. Ela stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i wbrew otaczającej ją szarej codzienności jest szczęśliwa. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej - wymyślać przepisy. Do pełni zadowolenia brakuje jej tylko miłości....