• Informacje na temat:

  aleksandra kisio i łukasz czarnecki

Artykuły na temat: aleksandra kisio i łukasz czarnecki
 • Taniec bez niespodzianek: Kisio odpadła

  Siódmy odcinek "Tańca z gwiazdami", zgodnie w przewidywaniami bukmacherów, okazał się pechowy dla Aleksandry Kisio, czyli Gośki Figury z "Prosto w serce", i Łukasza Czarneckiego. To właśnie oni pożegnali się wczoraj z programem.

 • Kto musiał pożegnać się z tańcem?

  W siódmym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami" program opuścili Aleksandra Kisio i Łukasz Czarnecki. W niedzielę, 16 października, najlepsi na parkiecie okazali się ponownie Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

 • "Myślałam, że umrę, nogi mi odpadały"

  Grając Gosię w "Prosto w serce", zdobywa coraz większe grono fanów. Ale to nie koniec talentów Aleksandry Kisio. Niedawno udowodniła też, że świetnie tańczy.

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

 • Darek Kordek pożegnał się z tańcem...

  ...diametralne różne od opinii jurorów. Właśnie sympatia widzów sprawiła, że oceniona przez jury najniżej Aleksandra Kisio, czyli Gośka Figura z "Prosto w serce", nie musiała nawet stawać na miejscu dla zagrożonych odpadnięciem par. Ola i partnerujący jej Łukasz Czarnecki bardzo się cieszyli, że telewidzowie uznali, iż powinni tańczyć dalej. Faworyci programu - Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska...

 • Bolące stopy, połamane paznokcie

  Grając Gosię w "Prosto w serce", zdobywa coraz większe grono fanów. Ale to nie koniec jej talentów. Niedawno udowodniła też, że świetnie tańczy.

 • Kuszewski poza podium. Zielińska druga...

  ..., Kordek trzecie, a Kuszewski dopiero czwarte. Mniej szczęścia mieli w 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" Aleksandra Kisio, czyli Gośka Figura z "Prosto w serce", i Łukasz Czarnecki. Jurorzy dali im zaledwie 26

 • Oni zatańczyli po raz ostatni!

  W wyborczą niedzielę, 9 października, z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Dariusz Kordek i Blanka Winiarska. Bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie tancerze przegrali z Weroniką Marczuk i Janem Klimentem. O Kryształową Kulę walczy już tylko osiem par.

 • Wygrała, chociaż... nie była najlepsza!

  ...jury). Obie pary zdobyły w ogólnym podsumowaniu po 9 punktów. Najmniej szczęścia miała w II odcinku XIII edycji "Tańca z gwiazdami" Aleksandra Kisio, czyli Gośka Figura z "Prosto w serce". Ola i Łukasz Czarnecki zaprezentowali na parkiecie zmysłową rumbę, ale nie podbili nią serc ani jurorów, ani widzów. W obu głosowaniach zajęli piąte miejsce zdobywając zaledwie 6 punktów, co nie wystarczyło, by...

 • Sztywniacy? Wcale nie!

  Jedną z największych nowości trwającej 13. edycji "Tańca z gwiazdami" jest zmiana składu jurorskiego. Od września gwiazdy próbujące swoich sił w tańcu ocenia Jolanta Fraszyńska. - To nie olimpiada taneczna, tylko program rozrywkowy - mówi aktorka.

Zdjęcia na temat: aleksandra kisio i łukasz czarnecki
Wideo na temat: aleksandra kisio i łukasz czarnecki
 • Belcanto

  Mariusz Marzęda (Cezary Pazura), tenor, mieszka w Stargardzie Szczecińskim. Wydaje się zwykłym obywatelem tamtych czasów. Pracuje w Teatrze Muzycznym w Szczecinie. Wiedzie żywot artysty, ceniącego spokój. Wszystko zmienia się, kiedy w mieszkaniu obok pojawia się nowa lokatorka, Katarzyna (Magdalena Różdżka). Jest rok 1966, czasy socrealizmu. Mariusz tak samo chętnie śpiewa na akademiach, organizowanych przez komunistów, jak i podczas uroczystości kościelnych. W zanadrzu ma barwny zestaw...

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...