• Informacje na temat:

  aleksandra kisio ile ma lat

Artykuły na temat: aleksandra kisio ile ma lat
 • Atrakcyjny nowy nabytek

  Viola Kurska, w którą wciela się Aleksandra Kisio, niedawno zasiliła szeregi redakcji dziennika "Samo Życie" i choć nie zgotowano jej serdecznego przyjęcia, chyba zostanie tu na dłużej!

 • Mucha zastąpi Osydę

  ...jednak Monika Milewska, grana przez Annę Muchę. "Gram bokserkę, która jest w związku od siedmiu lat, lecz ta znajomość już dawno przestała być partnerska, a przerodziła się raczej w związek braterski(...) emitowania serialu" - dodała z przekorą aktorka. W serialu zagrają też Maria Winiarska, Krzysztof Stelmaszyk, Agata Kulesza, Aleksandra Kisio, Ewa Kasprzyk i Jacek Braciak.

 • Mucha zastąpi Osydę

  ...w serce", jest jednak Monika Milewska, grana przez Annę Muchę. "Gram bokserkę, która jest w związku od siedmiu lat, lecz ta znajomość już dawno przestała być partnerska, a przerodziła się raczej(...) pozwoli nam godzina emitowania serialu" - dodała z przekorą aktorka. W serialu zagrają też Maria Winiarska, Krzysztof Stelmaszyk, Agata Kulesza, Aleksandra Kisio, Ewa Kasprzyk i Jacek Braciak. "Prosto...

 • Mucha zastąpi Osydę

  Nowy serial czeka na widzów - miejsce "Majki" , z Joanną Osydą w tytułowej roli, zajmie "Prosto w serce" . W nowej produkcji wystąpią: Ania Mucha, Filip Bobek, Małgorzata Socha i Grzegorz Małecki.