• Informacje na temat:

  aleksandra kisio sukienka

Artykuły na temat: aleksandra kisio sukienka
 • Aleksandra Kisio wzięła ślub! Zaprosiła mamę?!

  Aleksandra Kisio (34 l.) od dłuższego czasu jest związana z jednym mężczyzną. Para w końcu zdecydowała się na ślub!

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

 • "Barwy szczęścia": Pomagali Glince, kiedy nie miała jeszcze nazwiska

  Kożuchowska czy Aleksandra Kisio.

 • Menadżerka gwiazd: Klient jest najważniejszy

  Po pierwsze uczciwość, po drugie zasada: klient jest najważniejszy - zdaniem Aldony Wleklak, która od lat współpracuje z gwiazdami, to priorytety w pracy dobrego menadżera. Ma ona na swoim koncie współpracę z Małgorzatą Sochą, Aleksandrą Kisio, Agnieszką Cegielską, Marią Niklińską i Kasią Cichopek.

 • Aktorka lubi podróbki

  Aleksandra Kisio , która pojawi się w 13. edycji "Tańca z gwiazdami", zachwyca zjawiskową urodą oraz dopracowanym stylem. Okazuje się, że aktorka nie kupuje nowych ciuchów. Woli je... pożyczać!

 • Kolejne dary serialowców dla Orkiestry

  Aleksanda Kisio, czyli Gośka Figura z "Prosto w serce", dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ola ofiarowała na aukcję swoją przepiękną zieloną suknię. Miała ją na sobie podczas ubiegłorocznej gali Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Serialowe gwiazdy na wybiegu u Natalii Jaroszewskiej

  We wtorkowy wieczór swoją najnowszą kolekcję zaprezentowała jedna z najlepszych polskich projektantek mody, Natalia Jaroszewska. W jej sukienkach na wybiegu pojawiły się m.in. Daria Widawska, czyli Dorota Gawron z "Prawa Agaty" i Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem".

 • Gwiazdy odsłoniły kolana i zadawały szyku na pokazie mody

  Wierzbicka, czyli Aleksandra Zimińska z "Na Wspólnej", Julia Pietrucha, czyli Anita Woydatt z "Galerii", Anna Gzyra, czyli Sylwia Okońska z "M jak miłość", i Aleksandra Kisio, czyli Danka z "Komisarza...

 • ​Michał Żebrowski koneserem mody?

  ..." Ady Fijał, czyli Igi z "Barw szczęścia". W Klubie Basen zjawiły się też znane ze świetnego gustu Aleksandra Kisio, czyli Danka z "Komisarza Aleksa", Aleksandra Halejcio, czyli Sara z "Hotelu 52(...) Aleksandra Kisio. Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej fotorelację z pokazu Agnieszki Maciejak.

 • Gwiazdy zachwycone nową kolekcją Jemioła

  ...", Aleksandra Kisio, czyli Gośka Figura z "Prosto w serce", Magdalena Boczarska i Olga Bołądź, czyli Karolina Osmańska i Celina Dłużewska z "Czasu honoru", oraz Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak(...) się może współczesnym kobietom. - W sukienkach Łukasza żadna kobieta nie czuje się... przebrana. Jego pomysły są zachwycające, a kreacje - bardzo kobiece, po prostu piękne - zachwycała się obecna na...

Zdjęcia na temat: aleksandra kisio sukienka