• Informacje na temat:

  aleksandra kurzak

Artykuły na temat: aleksandra kurzak
 • Aleksandra Kurzak urodziła!

  Słynna śpiewaczka operowa, Aleksandra Kurzak (36 l.) została mamą! Pokazała też pierwsze zdjęcie swojej pociechy...

 • "Superstarcie" na start: Co zaśpiewają gwiazdy?

  W piątek (3 października) rusza nowe show TVP2 - "Superstarcie". Na czym polegać będzie ten muzyczny program z udziałem gwiazd?

 • Aleksandra Kurzak jest w ciąży!

  Znana śpiewaczka operowa, Aleksandra Kurzak (36 l.) wyznała, że spodziewa się pierwszego dziecka...

 • "SuperSTARcie": Znamy 10 gwiazd nowego show TVP2

  W piątek, 3 października, w TVP 2 rusza nowy show, "SuperSTARcie". Wojciech Mann i wspaniałe osobowości sceny muzycznej będą w nim oceniać występy dziesięciu znanych wokalistów.

 • Na dobre i na złe

  ...: Grzegorz Lewandowski Scenariusz: Joanna Olczakówna Zdjęcia: Marcin Kukielski Aktorzy: Magdalena Turczeniewicz (dr Mróz), Bartosz Porczyk (dr Gębski), Marcin Sianko, Aleksandra Hamkało (Julka Burska(...) (Rysiek), Dawid Pokusa (Kamil), Marta Kurzak (Maja), Andrzej Hauser (Norbert)

 • Rafał Brzozowski: Rok pełen wyzwań

  Chociaż w "SuperSTARciu" zajął drugie miejsce, to jest jednym z największych wygranych tego show. Teraz Rafał Brzozowsk marzy o odpoczynku, ale potem wraca do gry!

 • Kamilla Baar odkryciem 2012 roku!

  ...- Prezenter telewizyjny Marcin Prokop - Osobowość telewizyjna Kamilla Baar - Odkrycie telewizyjne Przemysław Babiarz - Komentator lub Publicysta Aleksandra Kurzak - Gwiazda Piosenki i Estrady Michał...

 • Herbuś i Maserak tańczą w operze

  Już dzisiaj wieczorem w Teatrze Wielkim w Warszawie odbędzie się premiera "Traviaty" Giuseppe Verdiego. Tym razem widzowie, oprócz wielkich śpiewaków operowych, zobaczą na scenie... Edytę Herbuś, Rafała Maseraka, Annę Bosak, Łukasza Czarneckiego i Ewę Szabatin. Jak to możliwe? Odpowiada reżyser przedstawienia - Mariusz Treliński.

 • Grabowski zostawił Dereszowską na święta

  Jak nieoficjalnie dowiedział się dwutygodnik "Show", Piotr Grabowski i Anna Dereszowska spędzają święta osobno - aktor w Kanadzie ze swoimi dziećmi z pierwszego małżeństwa, aktorka w stolicy. Sylwestra spędzi natomiast na scenie - wystąpi gościnnie na koncercie śpiewaczki operowej Aleksandry Kurzak w Sali Kongresowej. Z Piotrem zobaczy się dopiero po Nowym Roku... "Właśnie się pakuję...

 • Zakopower Numerem Jeden, Doda... na 44.

  Bestsellerowy album grupy Zakopower zatytułowany "Boso" ponownie trafił na szczyt listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce.

Wideo na temat: aleksandra kurzak
 • Aleksandra Kurzak przygotowuje się do porodu! W telewizji!

  Słynna śpiewaczka operowa spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Kariera nie pozwoliła jej na wcześniejsze przygotowanie do porodu i macierzyństwa, dlatego robi to na ostatnią chwilę. Z pomocą przybyło "Dzień Dobry TVN", które zorganizowało jej mini kurs! Oby zdążyła czegoś się dowiedzieć, bo rodzi na dniach... (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...