• Informacje na temat:

  aleksandra kwaśniewska dziennikarka

Artykuły na temat: aleksandra kwaśniewska dziennikarka
 • Aleksandra Kwaśniewska chwali się zdjęciem w bikini! Chce udowodnić, że wcale nie przytyła?

  Aleksandra Kwaśniewska (34 l.) wypoczywa na Mazurach, ale nie zapomina o swoich fanach. Na profilu na Instagramie zamieściła fotkę w bikini! „Potrafię być chuda na łódce” – oświadcza.

 • Kwaśniewska nie wróci do TVN?

  Wszystko wskazuje na to, że prasa miała rację, donosząc o wyrzuceniu z pracy Aleksandry Kwaśniewskiej.

 • Ola Kwaśniewska stawia swoją mamę za wzór do naśladowania!

  Aleksandra Kwaśniewska (34 l.) zdradziła, że to jej własna rodzicielka jest kobietą, która najbardziej ją inspiruje!

 • Najseksowniejsi Polacy wybrani

  Nie Maciej Zakościelny, ani nie Paweł Małaszyński... To Artur Żmijewski okazał się najseksowniejszym Polakiem. Wśród pań najwięcej głosów zdobyła za to... Kasia Cichopek.

 • Kwaśniewska straciła pracę na dobre

  .... incydent, który zdarzył się podczas kampanii wyborczej, gdy media ujawniły kompromitujące materiały na jej ojca, prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Wówczas dziennikarka wykorzystując czas antenowy na...

 • Najpiękniejsze Polki 2008

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza 2008". W ubiegłym roku zwyciężyła Natasza Urbańska.

 • "Czułam się jak więzień"

  Po ukazaniu się książki Danuty Wałęsy "Marzenia i tajemnice" Jolanta Kwaśniewska (56 l.) także postanowiła napisać biografię.

 • Yach Film: Wybieramy najlepszy teledysk roku!

  Kto zrobił w Polsce najciekawszy teledysk muzyczny ostatnich 12 miesięcy? Odpowiedź na to pytanie poznamy 8 października w Gdańsku, w ostatnim dniu 15. Jubileuszowego Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film. Spośród ponad 190 zgłoszonych teledysków, najwięcej szans mają dokonania grupy Hey i Marii Peszek (po 5 nominacji) oraz Voo Voo, Sistars, Proletaryatu i Olafa Deriglasoffa (po 4 nominacje). Partnerem internetowym festiwalu jest INTERIA.PL.

 • „Dla wielu Polaków jesteśmy wzorcem”

  Jolanta Kwaśniewska uważa, że jeśli chodzi o stosunki rodzinne, jej bliscy dla wielu stanowią wzór do naśladowania.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach!

  Andrzeja, czy sytuacja faktycznie wygląda tak źle, jak głoszą plotki. "A jeśli to prawda, to co?" - odpowiedział nerwowo Pietras. Dziennikarka na uwagę, że jeśli dojdzie do rozstania, będzie zasmucona(...) projektantka. W tym tygodniu przypomniała o sobie także Jolanta Kwaśniewska udzielając wywiadu jednemu z kolorowych magazynów. Była Pierwsza Dama opowiedziała w nim m.in. o trudnych początkach i klepaniu...

Wideo na temat: aleksandra kwaśniewska dziennikarka
 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...