• Informacje na temat:

  aleksandra mikołajczyk na wspólnej

Artykuły na temat: aleksandra mikołajczyk na wspólnej
 • “Na Wspólnej": Alkoholizm, manipulacja i… wojna

  Wkrótce Między Martą (Joanna Jabłczyńska) a jej byłym mężem Filipem (Marcin Chochlew) wybuchnie prawdziwa wojna. Wszystko przez dentystkę Iwonę (Aleksandra Mikołajczyk), czyli obecną narzeczoną Konarskiego. Poznaj szczegóły!

 • "Wataha": Bieszczadzki hardcore

  Sześcioodcinkowy serial "Wataha" to najnowsza produkcja HBO. Opowieść o strażnikach granicznych w Bieszczadach zadebiutuje na HBO 12 października. W rolach głównych zobaczymy: Leszka Lichotę, Bartłomieja Topę oraz siostry Magdalenę i Aleksandrę Popławskie.

 • "Na Wspólnej": Miłość wyleczy Martę z alkoholizmu?

  Iwoną (Aleksandra Mikołajczyk). W kolejnych odcinkach urośnie on do rozmiarów wojny o synka Ksawerego (Maciej Poppe). Konarski zainspirowany przez Majewską uzna pewnego dnia, że moja bohaterka nie nadaje(...)Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie swoje życie bez pracy w serialu "Na Wspólnej"? - Odpowiem przewrotnie: jeżeli to miałoby zależeć tylko ode mnie i mojej osobistej decyzji, a nie od jakichś...

 • 9. urodziny "Na Wspólnej"!

  W piątek, 27 stycznia, mija dziewięć lat, odkąd serial "Na Wspólnej" gości na antenie telewizji TVN.

 • "Na Wspólnej": Wszystkie romanse Oli

  .... To z nim uczyła się całować Mateusz (Maciej Mikołajczyk): Reżyser przedstawienia, w którym zagrała. Wojtek (Mateusz Mikołajczyk): Dość luźno traktował znajomość z Olą. Artur...

 • Samba w Rio, bal w Wenecji

  Jak karnawał, to tylko w Rio. Uważa tak również znana z "Na Wspólnej" Aleksandra Mikołajczyk, która była w tym brazylijskim mieście w dzieciństwie. Aktorce marzy się także dobra zabawa na balu w Wenecji.

 • 9. urodziny "Na Wspólnej"!

  W piątek, 27 stycznia, mija dziewięć lat, odkąd serial "Na Wspólnej" gości na antenie telewizji TVN.

 • Wielkanoc? Żur, jaja i biała kiełbasa

  Znana z takich seriali jak "Na Wspólnej" i "Pierwsza miłość" 31-letnia Aleksandra Mikołajczyk, absolwentka łódzkiej "filmówki", na dobre już zadomowiła się w stolicy. Pochodząca z Wybrzeża aktorka zdradza swoje świąteczne zwyczaje.

 • 9. urodziny serialu "Na Wspólnej"!

  ...27 stycznia minie 9 lat odkąd serial "Na Wspólnej" gości na antenie TVN. Losy rodzin Ziębów, Brzozowskich, Hofferów i Zimińskich śledzą miliony widzów. Aktorzy czują się na planie zdjęciowym jak w domu. A twórcy "Na Wspólnej" zapewniają, że najciekawsze dopiero przed nami! Dowodem na to będą najbliższe miesiące, które przyniosą prawdziwą rewolucję w życiu bohaterów serialu.

 • Będzie walczyć o miłość

  Trudny rozwód i konfrontacja z byłą żoną ukochanego - Martę z "Na Wspólnej" czekają ciężkie chwile.

Zdjęcia na temat: aleksandra mikołajczyk na wspólnej
Wideo na temat: aleksandra mikołajczyk na wspólnej
 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...