• Informacje na temat:

  aleksandra nowakowska

Artykuły na temat: aleksandra nowakowska
 • "Kumple": Aleksandra Kisio wierzy w sukces serialu!

  .... Oprócz Kisio w serialu zagra także Przemysław Cypryański, Michał Lewandowski, Karolina Nowakowska oraz Aleksandra Szwed. Z projektem rozstali się natomiast Joanna Jabłczyńska i Maciej Jachowski.(...)Aleksandra Kisio zagra jedną z głównych ról w internetowym serialu "Kumple". Aktorka znana z serialu "Pierwsza miłość" wierzy w powodzenie projektu. - Ludzie nie oglądają seriali w telewizji tylko...

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • "Na Wspólnej": Nieoczekiwany powrót Kaliny

  Niebawem idealną harmonię w związku Norberta (Michał Malinowski) i Agaty (Aleksandra Radwan) zaburzy niespodziewany przyjazd Kaliny (Karolina Nowakowska) wraz z synem. Czy była ukochana zniszczy aktualną miłość Owczarka?

 • Recenzja Pablopavo "Tylko": Brudne misie dla wykąpanych dzieci

  Choć słynął ze świetnego towarzystwa, Pablo podaje się teraz w sosie z Pavo, bez przystawek, dodatków, przybrania, z niewielką ilością przypraw. Dań jest mniej, poczucie głodu pozostaje, odbija się melancholią. Ale to i tak uczta.

 • "Na Wspólnej": Wybawi z opresji

  Norbert (Michał Malinowski) będzie świadkiem sytuacji, w której niespodziewanie zjawi się Sylwek (Karol Pocheć) i zacznie szarpać się z Kaliną (Karolina Nowakowska). Natychmiast wyskoczy z auta(...) bezpieczna. Tymczasem zjawi się Agata (Aleksandra Radwan) i zobaczy, jak jej ukochany przytula swoją byłą. Norbert zatrzyma ją i wytłumaczy, co się stało. Kalina powie, że Owczarek wybawił ją...

 • Wielka produkcja TVP1 o Eugeniuszu Bodo: Królikowski i Schuchardt w rolach głównych

  "Bodo", czyli opowieść o życiu Eugeniusza Bodo - wielkiej gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu, aktora, reżysera, producenta, biznesmena, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn - to nowa serialowa propozycja TVP1, którą widzowie zobaczą na ekranach telewizorów wiosną 2016 r.

 • ...się, że poznała ona chłopaka przez koleżankę Zytę Nowakowską (Aleksandra Skonieczna). Dziubak i Gibalski odwiedzają klub muzyczny, gdzie przesłuchują kolegów zaginionego. Emilka przypomina sobie, że...

 • Aleksandra Kisio o serialu internetowym "Kumple"

  Aleksandra Kisio zagra jedną z głównych ról w internetowym serialu "Kumple". Aktorka znana z serialu "Pierwsza miłość" wierzy w powodzenie projektu. - Ludzie nie oglądają seriali w telewizji tylko w internecie - przekonuje.

 • Szczęśliwego Nowego Roku

  ...fabularyzowany, 22 min, Polska, 2017 Reżyseria: Łukasz Korusiewicz Scenariusz: Maura Ładosz Zdjęcia: Wojciech Oleksiejuk Aktorzy: Krzysztof Nowakowski (Marcin), Aleksandra Przesław (Karolina), Marcin...

 • Kto zatańczy na lodzie?

  Organizatorzy do ostatniej chwili starają się ukryć listę uczestników kolejnej edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Jednak "Fakt" dotarł do informacji o tym, kto zdecydował się na udział w show.

Wideo na temat: aleksandra nowakowska
 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...