• Informacje na temat:

  aleksandra ona tańczy dla mnie

Artykuły na temat: aleksandra ona tańczy dla mnie
 • Dziewczyna z teledysku „Ona tańczy dla mnie” marzy o pracy w... hospicjum!

  Aleksandra Wróbel nie przypuszczała, że udział w klipie mało znanego wtedy zespołu Weekend, przyniesie jej aż taką popularność. Teraz chce to jakoś wykorzystać.

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • Elżbieta Romanowska: Wiem, że mężczyźni mogą się mnie bać!

  Lubiana aktorka twierdzi, że rozmiar plus size nigdy nie był dla niej przeszkodą, by sięgać po marzenia, choć Elżbieta Romanowska (33 l.) przyznaje, że ludzie potrafią być okrutni w ocenianiu nieco grubszych osób...

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • Jacek Borkowski: Nie chodzę na grób żony, bo już nic tam nie załatwię

  Jacek Borkowski (58 l.) dwa lata po śmierci żony Magdy próbuje "przygotować dwójkę swoich dzieci do życia". Sam też szuka miłości. Pytany, dlaczego nie odwiedza grobu małżonki, tłumaczy, że "niczego już tam nie załatwi".

 • Dokument "Królowa ciszy" 7 grudnia w HBO

  Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, o godz. 22.15 w HBO odbędzie się premiera najnowszej koprodukcji dokumentalnej HBO Europe "Królowa ciszy". Bohaterką filmu jest Denisa - roztańczona, choć niesłysząca dziewczynka żyjąca w nielegalnym obozowisku Romów we Wrocławiu.

 • Ewa Kasprzyk: Próbowałam być perfekcyjną panią domu. Nie wyszło!

  ...dla mnie łaskawy. A dziś czuje się pani dobrze sama ze sobą? - Doskonale, ale zawsze chce się czegoś więcej... To znaczy? - Mam zaszczepiony, chyba przez mojego tatę, głód poznawania(...), z szampanem i tortem. Goście tańczyli, wznosili toast, aż tu nagle moja mama dostała skurczy. Poród odebrała dyżurna położna, a ja urodziłam się "w czepku". I dlatego jest pani szczęściarą w życiu...

 • Teatralne doświadczenia Mateusza Damięckiego

  Nie gwiżdżę w teatrze, nie wchodzę na scenę w prywatnej czapce, nie jem pestek za kulisami i na scenie, a gdy upadnie mi tekst, przygniatam go nogą - m.in. o przesądach, których przestrzega w teatrze, mówi w wywiadzie dla PAP Mateusz Damięcki.

 • "Dla mnie nie istniejesz, jesteś nikim"

  Muchy, która wygarnęła prosto w oczy: "Ilona, dla mnie nie istniejesz, jesteś nikim. Miałaś mnóstwo szczęścia, że tańczyłaś z takim partnerem, powinnaś mu stopy wycałować!". Ostatnią parą, którą(...) wykonaniu miał mały niedosyt, gdyż stwierdził, że tym razem można było wytańczyć więcej. Nieco inne uwagi wobec Bartka i Kasi miał Michał Piróg, który stwierdził, że zabrakło w tym tańcu osobowości...

 • Co jest sławniejsze niż krakowski splin? (klip "Pozwól mi oddychać")

  "Pozwól mi oddychać" - apeluje Zbigniew Wodecki w teledysku o krakowskim smogu. To efekt współpracy artysty z wokalistą Bzykiem z nowohuckiej grupy Wu-Hae. Muzykę stworzyli Antek Dębski, Jacek Korohoda i ich przyjaciele.