• Informacje na temat:

  aleksandra szwed jej pupa

Artykuły na temat: aleksandra szwed jej pupa
 • "Barwy szczęścia": Nowa rola Aleksandry Szwed

  Do stałej obsady "Barw szczęścia" dołączyła Aleksandra Szwed, niezapomniana Eliza z "Rodziny zastępczej". Sprawdź, w jakiej roli!

 • Kościkiewicz odchodzi, Doda zostaje

  ...? Polała się też odrobina pierwszej krwi, kiedy partnerujący Karolinie Nowakowskiej Filip Bernadowski dotknął brodą lodowej tafli. Wszystkich do czerwoności rozpalił układ Oli Szwed i Sławka(...) Pieczyńska, zaś Kościkiewicz musiał niestety pożegnać się z programem. Jak zwykle błyszczała też Doda, nie tylko różem, ale i swoimi komentarzami. A to przechodziły jej "dreszcze po plecach, żeby nie...

 • Aleksandra Szwed: Dobrze mi ze sobą

  Aleksandra Szwed - aktorka, prezenterka telewizyjna i piosenkarka, znana przede wszystkim z serialu "Rodzina zastępcza" - twierdzi, że pewność siebie i przekonanie o swojej urodzie pomagają w akceptacji własnego wyglądu. Kobiety, które wierzą w siebie, są postrzegane jako bardziej atrakcyjne, niż te, które cierpią z powodu kompleksów.

 • Doda nie wyjedzie z Polski

  Na lodzie zaczyna się robić coraz ciekawiej. Za nimi pierwsze upadki i pierwsi przegrani. Tym razem pecha miał Marek Kościkiewicz, który w dogrywce przegrał z gorącym tangiem Małgorzaty Pieczyńskiej.