• Informacje na temat:

  aleksandra teledysk

Artykuły na temat: aleksandra teledysk
 • "rodzinka.pl": Julia Wieniawa ma nowy cel...

  Instagramie śledzi bowiem aż 1,1 miliona obserwatorów, a pierwszy teledysk, który umieściła na YouTubie miał kilka milionów odsłon! - Nie osiągnęłam sukcesu z dnia na dzień. Od dawna ciężko pracuję(...) Julii i Aleksandra ma ruszyć lada chwila... - Alek jest supermuzykiem, bardzo go cenię i jestem otwarta na współpracę z nim - twierdzi gwiazdka "rodzinki.pl". Julia Wieniawa nie kryje, że jest pod...

 • Sen "Nad ranem": Zobacz teledysk

  Na stronach Interii możecie zobaczyć debiutancki teledysk "Nad ranem" nowej grupy Sen.

 • Ola Ciupa (26 l.) zasłynęła w show-biznesie jako „Słowianka” z teledysków Donatana. Korzystając z trwających jeszcze pięciu minut sławy, postanowiła pokazać się w trochę innej odsłonie.

 • Tomasz Dolski "One Day in Berlin": Ze skrzypcami po Berlinie

  Na naszych stronach możecie zobaczyć najnowszy teledysk skrzypka Tomasza Dolskiego, finalisty pierwszej edycji "Must Be The Music".

 • Aneta Kręglicka: jemu oddała całe serce! To miłość jak z filmu!

  ...udziały w studiu filmowym i zajęła się na poważnie biznesem. No i poznała męża... On był reżyserem telewizyjno-filmowym. Miał na koncie realizacje programów telewizyjnych, seriali, teledysków i reklamówek...

 • "Disco polo": Joanna Kulig w teledysku "Taka już jestem"

  Film Macieja Bochniaka "Disco polo" przebojem zdobywa polskie kina. W czwartek, 26 marca, zadebiutował kolejny teledysk promujący tę produkcję. Tym razem Joanna Kulig wykonuje piosenkę "Taka już jestem" z repertuaru zespołu La Strada.

 • Dziewczyna z teledysku „Ona tańczy dla mnie” marzy o pracy w... hospicjum!

  Aleksandra Wróbel nie przypuszczała, że udział w klipie mało znanego wtedy zespołu Weekend, przyniesie jej aż taką popularność. Teraz chce to jakoś wykorzystać.

 • Katarzyna Nosowska zapowiada "Ziarno prawdy"

  Mroczy teledysk Katarzyny Nosowskiej zapowiada thriller "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. Najnowszy film w reżyserii Borysa Lankosza powstał na podstawie drugiej części bestsellerowej trylogii Zygmunta Miłoszewskiego i będzie go można zobaczyć w kinach 30 stycznia.

 • "Sex Appeal" Anny Dereszowskiej

  W sieci można obejrzeć teledysk do singla "Sex Appeal" promującego pierwszą, solową płytę Anny Dereszowskiej. Krążek "Już nie zapomnisz mnie" składa się z kompozycji Henryka Warsa w nowych aranżacjach. Miał swoją premierę 22 listopada.

 • Mela Koteluk "Migracje": Nowa płyta w listopadzie

  "Migracje" to tytuł nowej płyty Meli Koteluk, która ukaże się 17 listopada. Tym razem wokalistka zabiera słuchaczy do świata pełnego kontrastów - realizm słowny łączy się tu z abstrakcją, minimalizm z przestrzennym muzycznie bogactwem.

Wideo na temat: aleksandra teledysk
 • Aleksandra Ciupa: Chcę budować swój wizerunek, zająć się modą i kosmetologią

  Aleksandra Ciupa nie chce być wyłącznie seksowną Słowianką znaną z teledysków Donatana. Modelka dołączyła właśnie do ekipy stacji muzycznej 4fun.tv, gdzie poprowadzi program wakacyjny. Swoją(...) ciągle okazuje się, że jednak nie mogę, bo jest jakieś zlecenie, które jest bardzo ważne. I tutaj staję przed dylematem, co wybrać, czy wypoczynek, czy jednak praca, i wybieram pracę – mówi Aleksandra

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...