• Informacje na temat:

  aleksandra żak warszawa

Artykuły na temat: aleksandra żak warszawa
 • Katarzyna i Cezary Żakowie: Trudne rozstanie

  Młodsza córka Katarzyny (53 l.) i Cezarego (55 l.) Żaków zamierza wyjechać za granicę. Aktorzy boją się momentu rozstania.

 • Cezary i Katarzyna Żak: Małżeństwo od 30 lat!

  Nie ominęły ich życiowe wyboje, ale pokonali przeszkody i rafy. W tym roku będą obchodzić 30. rocznicę związku.

 • Cezary Żak tęskni za córką. Wyjechała za granicę

  Ta rozłąka nie będzie należała do najłatwiejszych. Córka Cezarego (56 l.) i Katarzyny (53 l.) Żaków wyjechała do Hiszpanii, by tam studiować. Tata jest z niej dumny, ale pojawiły się też obawy.

 • Reich: pokazy przedpremierowe

  Jak już informowaliśmy, w przyszły piątek, 9 lutego, w kinach pojawi się najnowszy film Władysława Pasikowskiego "Reich", z Bogusławem Lindą, Mirosławem Baką, Aleksandrą Nieśpielak, Krzysztofem Pieczyńskim i Julią Rzepecką w rolach głównych. Wcześniej odbędzie się kilka pokazów przedpremierowych z udziałem twórców. Na kinomanów mieliśmy kilka zaproszeń. Do kogo uśmiechnęło się szczęście, kto jako pierwszy obejrzy "Reich" na pokazach przedpremierowych?

 • Są skargi na córkę Cezarego Żaka

  Aktor Cezary Żak swojej 21-letniej dziś córce Oli na 18. urodziny kupił mieszkanie w Warszawie. Dziewczyna mieszka sama od dwóch lat. Niestety, stała się utrapieniem dla sąsiadów.

 • OKFA: Laureaci

  Film Marka Kosowca z Tuczna "Motyle" otrzymał Grand Prix 51. Ogólnopolskiego Konkursu Filmów Amatorskich (OKFA), który zakończył się w sobotę, 11 czerwca, w Koninie. W konkursie, należącym do najstarszych tego typu w kraju, wystartowało 56 filmów, które komisja kwalifikacyjna wybrała spośród 118 nadesłanych, także z USA i Niemiec.

 • Wielkanoc gwiazd

  O swoich przygotowaniach do Wielkanocy, rodzinnych tradycjach i ulubionych potrawach opowiedzieli nam Katarzyna Żak, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Adam Zdrójkowski, Joanna Moro i Joanna Kulig.

 • Pomaganie jest trendy. Gościnnie m.in. Krzysztof Ibisz i jurorka "Bitwy na głosy"

  Zapraszamy do obejrzenia teledysku "Pomaganie jest trendy" z udziałem gwiazd na rzecz potrzebujących.

 • Wielkie roszady obsadowe w "Barwach szczęścia"!

  ...) z życiem pożegna się Liliana (Aleksandra Szwed). Jej tragiczna śmierć będzie konsekwencją wywiadu, jakiego tancerka zdecyduje się udzielić Łukaszowi na temat przestępczej działalności Madejskiego (Przemysław Cypryański) i jego ojca Berga (Cezary Żak). Płatny morderca odda do niej serię strzałów pod gmachem telewizji. A co stanie się z Martą (Katarzyna Zielińska)? Tego twórcy na razie nie chcą...

 • Ciachorowski: Powtórzy sukces Bobka?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2011. O statuetkę w kategorii: Aktor walczy znany z serialu "Majka" Tomasz Ciachorowski.

Wideo na temat: aleksandra żak warszawa
 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Sen o Warszawie

  "Sen o Warszawie" w reżyserii Krzysztofa Magowskiego, to pierwszy pełnometrażowy film biograficzny o Czesławie Niemenie, piosenkarzu, kompozytorze i multiinstrumentaliście, ikonie polskiej muzyki rozrywkowej. Okazją do jego realizacji stała się 10. rocznica śmierci charyzmatycznego artysty, zmarłego w styczniu 2004 roku. W filmie wykorzystano wiele nieznanych dotąd materiałów archiwalnych, które rzucają nowe światło na życie Niemena. Opowiadają o nim barwnie członkowie jego rodziny,...

 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...