• Informacje na temat:

  aleksandra zienkiewicz

Artykuły na temat: aleksandra zienkiewicz
Zdjęcia na temat: aleksandra zienkiewicz
Wideo na temat: aleksandra zienkiewicz
 • "Pierwsza miłość": "Nie jesteśmy bogami"

  Michał (Wojciech Błach) pod wpływem alkoholu całuje Kingę (Aleksandra Zienkiewicz). Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • "Pierwsza miłość": "Ja jestem mężatką"

  Między Arturem a Kingą (Aleksandra Zienkiewicz) dochodzi do dramatycznej kłótni. Rozżalona dziewczyna ląduje w ramionach Rafała… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

Dyskusje na temat: aleksandra zienkiewicz