• Informacje na temat:

  alex band muzyk

Artykuły na temat: alex band muzyk
 • Szymon Wydra najlepszy?

  Program rozpoczął prezenter Zygmunt Chajzer. Podpalił metolową skrzynię, z której wyszła Agnieszka Popielewicz. "W cyrku albo robisz coś naprawdę, albo spadasz" - podkręcał atmosferę Chajzer. Z kulis wybiegli uczestnicy i jurorzy. Klimat cyrkowy stworzyła muzyka w wykonaniu orkiestry Alex Band. Jako pierwszy z uczestników wystąpił Mariusz Zalejski w pokazie woltyżerki cyrkowej. Wykonał ewolucje...

 • Free: Andy Fraser nie żyje

  Potwierdziły się informacje o śmierci Andy'ego Frasera, brytyjskiego basisty nieistniejącej już grupy Free (wielki przebój "All Right Now").

 • Polskie korzenie gitarzysty The Calling

  Dziadek 25-letniego Aarona Kamina, gitarzysty popularnej amerykańskiej formacji The Calling, urodził się w Warszawie. Już wkrótce muzyk zamiar towarzyszyć mu w podróży do kraju dzieciństwa, o czym opowiedział w specjalnym wywiadzie dla Radia RMF FM.

 • 35 lat od debiutu płytowego grupy Van Halen

  W niedzielę, 10 lutego mija 35 lat od ukazania się debiutanckiego albumu grupy Van Halen. "Pierwsza płyta dała nieśmiertelność ich energii i technikom stosowanym przez Eddiego w drugiej połowie lat 70." - mówi Maciej Warda, redaktor magazynu "TopGuitar".

 • Przewodnik rockowy. Neil Peart: Nie tylko bębny

  12 września 1952 roku na świat przyszedł Neil Peart, nie tylko perkusista, ale także autor tekstów słynnej kanadyjskiej grupy Rush. Z tej okazji w ramach "Przewodnika rockowego" przybliżamy sylwetkę tego muzyka.

 • Przewodnik rockowy: Bill Bruford. Arcymistrz na emeryturze

  Chcąc nie chcąc coraz bardziej zbliżam się do wieku emerytalnego, dlatego coraz częściej staje mi przed oczami widmo głodu... No, może nieco przesadzam. W każdym razie, uczciwie pisząc, mam nadzieję, że będę mógł jeszcze na tyle długo pracować, by nie być ekonomicznym ciężarem dla moich dzieci. Spodziewam się, że w tym miejscu ktoś pomyślał: a cóż mnie to obchodzi! A zatem...

 • Zaginiony Album Bruce'a Dickinsona

  Niedawno ukazała się składanka "Best Of Bruce Dickinson", będąca przekrojem przez karierę legendarnego frontmana Iron Maiden. Część kompozycji na tym albumie pochodzi z płyty, która otrzymała nazwę tzw. Zaginionego Albumu. Jak się okazuje Zaginiony Album to dwie płyty, które Bruce nagrał po swoim odejściu z Iron Maiden, które jednak nigdy nie ujrzały światła dziennego.

 • Bruce Springsteen na szczycie

  Album "Working On A Dream" Bruce'a Springsteena debiutuje na 1. miejscu światowej listy najpopularniejszych płyt.

Wideo na temat: alex band muzyk
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody! "Kiedy byłem dzieckiem uwielbiałem historie o piratach -...

 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • Biała wstążka

  Wioska w protestanckiej, północnej części Niemiec. 1913 - 1914, przeddzień wybuchu I wojny światowej. Historia dzieci, należących do miejscowego chóru kościelno-szkolnego, a także ich nauczyciela i rodziców: Barona, zarządcy, pastora, doktora, akuszerki oraz najemnych robotników rolnych. Mieszkańców wioski nękają coraz dziwniejsze wypadki, które powoli nabierają znamion rytualnej kary. Kto może za nimi stać?