• Informacje na temat:

  alex band zdjęcia

Artykuły na temat: alex band zdjęcia
 • The Calling: Sfingowane porwanie wokalisty?

  Media obiegła informacja, że wokalista amerykańskiej grupy The Calling, Alex Band, został porwany i brutalnie pobity. Historia wygląda jednak na sfabrykowaną!

 • OFF Festival 2013: Było tak gorąco, że... (relacja, zdjęcia, wideo)

  Temperatura znów dała się we znaki - także artystom. Z powodu ukropu rozstroiły się struny gitary muzyka formacji Metz. Gorąco było również z powodów już stricte muzycznych.

 • "Trzeba robić swoje"

  The Calling to kwintet z Los Angeles, który dał się poznać szerszej publiczności przebojem "Wherever You Will Go". Tworzy go piątka młodych ludzi: wokalista Alex Band, gitarzyści Aaron Kamin i Sean Woolstenhulme, basista Billy Mohler oraz perkusista Nate Wood . Frontmanami zespołu są Band i Karmin - przyjaciele z dzieciństwa. Ich debiutancki album "Camino Palmero" został wydany w roku 2001, choć

 • wywiad

  The Calling to kwintet z Los Angeles, który dał się poznać szerszej publiczności przebojem "Wherever You Will Go". Tworzy go piątka młodych ludzi: wokalista Alex Band, gitarzyści Aaron Kamin i Sean Woolstenhulme, basista Billy Mohler oraz perkusista Nate Wood . Frontmanami zespołu są Band i Karmin - przyjaciele z dzieciństwa. Ich debiutancki album "Camino Palmero" został wydany w roku 2001, choć

 • Pożegnanie Koncertowego Lata

  Najwyraźniej nawet światu trudno się żegnać z imprezami Koncertowego Lata . W niedzielę, 28 sierpnia, w Krynicy przez całe popołudnie padał deszcz, ale nikomu specjalnie to nie przeszkadzało.

 • Koncertowe Lato grało w Dziwnowie

  De Mono przygotowuje materiał na nową płytę - zdradził reporterom INTERIA.PL wokalista zespołu Andrzej Krzywy tuż przed wyjściem na scenę Koncertowego Lata , które wczoraj dojechało do Dziwnowa (woj. zachodniopomorskie). Niekwestionowana gwiazdy polskiej sceny muzycznej, która - o dziwo - gwiazdą się nie czuje...

 • Polskie korzenie gitarzysty The Calling

  Dziadek 25-letniego Aarona Kamina, gitarzysty popularnej amerykańskiej formacji The Calling, urodził się w Warszawie. Już wkrótce muzyk zamiar towarzyszyć mu w podróży do kraju dzieciństwa, o czym opowiedział w specjalnym wywiadzie dla Radia RMF FM.

 • Koncertowe Lato w Rewalu

  Urocze miasteczko Rewal na Pomorzu Zachodnim gościło w niedzielę, 7 sierpnia, kolejną imprezę z cyklu Koncertowe Lato , organizowaną przez radio RMF FM, Telewizję Polsat i Tygodnik "Naj", pod patronatem portalu INTERIA.PL.

 • Tak się bawiło Giżycko

  Niedziela, 14 sierpnia, na pewno na długo pozostanie w pamięci tych wszystkich, którzy przybyli do Giżycka na kolejną imprezę z cyklu Koncertowe Lato , zorganizowaną przez radio RMF FM, Telewizję Polsat i tygodnik "Naj" pod patronatem portalu INTERIA.PL.

 • Łeba i Koncertowe Lato

  Publiczność Koncertowego Lata zgromadzona w Łebie miała wczoraj okazję posłuchać "Hold on" - utworu z najnowszej płyty Anity Lipnickiej i Johna Portera "Inside story", która ukaże się 17 września. Ich występ był jedną z atrakcji imprezy przygotowanej przez tygodnik Naj, RMF FM i Telewizję Polsat pod patronatem portalu INTERIA.PL.

Wideo na temat: alex band zdjęcia
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody! "Kiedy byłem dzieckiem uwielbiałem historie o piratach -...

 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • Biała wstążka

  Wioska w protestanckiej, północnej części Niemiec. 1913 - 1914, przeddzień wybuchu I wojny światowej. Historia dzieci, należących do miejscowego chóru kościelno-szkolnego, a także ich nauczyciela i rodziców: Barona, zarządcy, pastora, doktora, akuszerki oraz najemnych robotników rolnych. Mieszkańców wioski nękają coraz dziwniejsze wypadki, które powoli nabierają znamion rytualnej kary. Kto może za nimi stać?