• Informacje na temat:

  alex- owczarek niemiecki

Artykuły na temat: alex- owczarek niemiecki
 • Komisarz Alex -

  Serial kryminalny opowiadający o pracy funkcjonariuszy z wydziału zabójstw łódzkiej policji, oparty na austriacko-niemieckim serialu "Komisarz Rex". Policjanci...

 • "Komisarz Alex" znowu w telewizji

  "Komisarz Alex" to polska wersja bijącego rekordy oglądalności na całym świecie "Komisarza Rex". Serial o owczarku niemieckim, siejącym postrach wśród przestępców, rozpoczyna emitować w poniedziałek, 21 lipca, kanał ID.

 • Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

 • Wesołowski, Walach i... Roki

  Kuba Wesołowski, Magdalena Walach i Ireneusz Czop to gwiazdy nowego serialu TVP1 "Komisarz Alex". W tytułową rolę wciela się... owczarek niemiecki Roki.

 • "Komisarz Alex": Gwiazdor na 4 łapach

  ...owczarek niemiecki Rocky oraz Wafelek, który po roku zajął miejsce Ramzesa - mówi treserka Beata Krzemińska, która z mężem Andrzejem od lat zajmuje się przygotowaniem zwierząt filmowych. - Bardzo(...) Alex nurkuje, wyszarpuje rurkę z butli płetwonurka i wyciąga go na powierzchnię. Było to o tyle trudne zadanie, że owczarki niemieckie nie są przystosowane do pływania pod wodą. Nie pozwala im na to...

 • Wszystko zależy od humoru psa

  Kuba Wesołowski zagrał główną rolę w najnowszym serialu kryminalnym TVP1 "Komisarz Alex".

 • "Komisarz Alex": Zaginął jeden z odtwórców roli Aleksa! Łódzka policja szuka Rocky'ego!

  Rocky - najpopularniejszy w Polsce owczarek niemiecki, którego telewidzowie znają jako tytułowego bohatera hitowego "Komisarza Aleksa" w TVP1 - zaginął we wtorek wieczorem.

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.

 • "Komisarz Alex": Rocky się odnalazł! Jest cały i zdrowy!

  Prawie 48 godzin Rocky uznawany był za zaginionego. Łódzkim policjantom nie udało się jeszcze ustalić, czy piękny owczarek niemiecki sam oddalił się od domu, czy został skradziony... Najważniejsze(...) łódzcy policjanci, mówi, że owczarek został uprowadzony, ale porywacze przestraszyli się konsekwencji swego czynu i odwieźli psa w okolice domu, w którym mieszka. Inna - że Rocky poczuł nagły zew krwi...

 • Nietypowi detektywi

  Nieustępliwie tropią przestępców i mają jakiś szczególny dar, dzięki któremu są w tym niezrównani. Serialowi detektywi nie odpuszczają.

Zdjęcia na temat: alex- owczarek niemiecki
Wideo na temat: alex- owczarek niemiecki
 • Gwiazda serialu na czterech łapach

  Znalezienie czworonożnego odtwórcy tytułowej roli w serialu "Komisarz Alex" nie było łatwe - mówią Andrzej i Beata Krzemińscy, opiekunowie i treserzy owczarków niemieckich, które grają w produkcji.

 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • Borgman

  "Borgman" to mroczny i zaskakujący akcją, doskonale zagrany thriller, nominowany do Złotej Palmy ubiegłorocznego Festiwalu w Cannes, a także holenderski kandydat do Oscara 2014. Camiel Borgman (Jan Bijvoet) - mężczyzna, którego tożsamości nie znamy - ucieka ze swojej dotychczasowej kryjówki (labiryntu podziemnych korytarzy w lesie) przed pogonią uzbrojonych mężczyzn. Schronienie znajduje w mieszczańskim domu na przedmieściach. Pojawienie się Borgmana spowoduje serię niepokojących i...

Dyskusje na temat: alex- owczarek niemiecki