• Informacje na temat:

  alex pies

Artykuły na temat: alex pies
 • „Komisarz Alex”: Pies nie jest... rekwizytem!

  Rocky, czyli odtwórca głównej roli w „Komisarzu Aleksie”, jest ulubieńcem całej ekipy serialu. Wszyscy, którzy na co dzień mają z nim do czynienia, starają się zapewnić mu odpowiednie warunki do pracy, bo – jak mówią opiekunowie i treserzy czworonoga – pies nie jest rekwizytem, ale... aktorem!

 • TVP zaprasza do Strefy Widza

  TVP przygotowało nową ofertę dla każdego z abonentów Telewizji Polskiej. Od piątku, 5 grudnia, każdy, kto na bieżąco opłaca abonament radiowo-telewizyjny, będzie mógł całkowicie za darmo korzystać z całej premierowej i archiwalnej oferty programowej Telewizji Polskiej w tzw. Strefie Widza

 • "Komisarz Alex": Alex uratuje życie chłopcu dotkniętemu autyzmem

  Alex zaprzyjaźni się z autystycznym chłopcem, który po tym, jak jego mama zostanie bestialsko zamordowana, trafi do ośrodka terapeutycznego. Kamilowi (Filip Dziwiszek) grozić będzie śmiertelne niebezpieczeństwo, gdy zabójca Anny Kryńskiej (Joanna Niemirska) odkryje, że dziewięciolatek był świadkiem zbrodni... Alex uratuje Kamilowi życie!

 • Alex James: Najpierw pies, potem żona

  Alex James, członek brytyjskiej grupy Blur, uważa, że zanim zdecyduje się na małżeństwo i posiadanie dzieci, musi najpierw nauczyć się opiekować chociaż psem. W ten sposób chce sprawdzić, czy jest już gotowy, aby stanąć na ślubnym kobiercu ze swą życiową partnerką Justine.

 • "Komisarz Alex": Zamach na Górskiego

  Mężczyzna, który przed laty zamordował dziewczynę Piotra (Krystian Wieczorek), warunkowo wyjdzie na wolność po dziesięcioletniej odsiadce i postanowi zastrzelić... Górskiego! Policjanta własnym ciałem osłoni przed kulą Alex. Czworonożny komisarz trafi na stół operacyjny, a lekarze stoczą zacięty bój o jego życie!

 • "Komisarz Alex" pokonał konkurencję

  Miniony weekend obfitował w telewizyjne premiery. Jedną z nowych propozycji był serial "Komisarz Alex" z główną rolą Jakuba Wesołowskiego. Emitowany w sobotę wieczorem serial pokonał konkurencję. Zgromadził przed telewizorami prawie 5 mln widzów.

 • "Komisarz Alex": Alex wyzdrowieje, ale czy wróci do pracy w policji?

  Alex powoli dochodzić będzie do siebie po tym, jak został postrzelony. Piotr (Krystian Wieczorek) uzna, że jego czworonożny przyjaciel czuje się coraz lepiej, ale - zanim pozwoli mu wrócić do pracy - skonsultuje się z weterynarzem, by mieć pewność, iż Aleksowi nic już nie grozi...

 • "Komisarz Alex": Porwanie!

  Podczas treningu w lesie Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) zaledwie na chwilę straci Aleksa z oczu. Tyle wystarczy, by czworonożny detektyw padł ofiarą podłych przestępców i został... porwany!

 • "Komisarz Alex": Odważny, bo naiwny

  Podobno w latach wczesnej młodości był pan niezłym ziółkiem. A teraz taki z pana uporządkowany stróż prawa. - Piotr Górski... Policjant, którego gram, wcale taki nie jest. Sumiennie wykonuje swoje obowiązki, jednak prywatnie jest samotnikiem i nosi w sobie tajemnicę z przeszłości. Gdy zaczyna mieszkać z Aleksem, pies mocno komplikuje jego przyzwyczajenia, choć mój bohater niewiele potrzebuje...

 • "Komisarz Alex": Piękna kobieta i dwa psy

  Nad Zalewem Sulejowskim niedaleko Łodzi trwają zdjęcia do drugiej serii "Komisarza Alexa".

Zdjęcia na temat: alex pies
Wideo na temat: alex pies
 • "Komisarz Alex": "Nie zasłaniaj psa!"

  W najnowszym sezonie "Komisarza Alexa" wystąpi Krystian Wieczorek. Aktor opowiada nam o nowych wyzwaniach, pracy na planie, współpracy z Aleksem oraz trudnościach oraz obawach związanych z nową rolą.

 • "Komisarz Alex": Psia gwiazda

  Treser serialowego Aleksa, czyli Rocky'ego, opowiedział nam, jak przygotować psa do roli w serialu, ile czasu zajmuje praca zwierzęcia na planie i czy Rocky myśli, że naprawdę jest Aleksem?

 • "Zwierzęta wymagają ogromnej cierpliwości"

  Rozrywka, refleksja, zaduma, emocje - to wszystko mamy znaleźć w nowym serialu w reżyserii Roberta Wichrowskiego "Komisarz Alex". Jednym z głównych bohaterów jest tam... pies. - Widzowie lubią oglądać zwierzaki na ekranie - mówi Wichrowski.

Dyskusje na temat: alex pies