• Informacje na temat:

  alexa chung modelka

Artykuły na temat: alexa chung modelka
 • ​Alexa Chung na planie "Plotkary"

  Ikona brytyjskiej mody, Alexa Chung, dołączyła do ekipy serialu "Plotkara".

 • Najlepiej ubrana kobieta dekady

  ...finalistek rankingu znalazły się także Blake Lively ( w kategorii Bombshell - "Sensacja"), Marion Cotillard (Screen Siren - "Syrena Ekranu"), Carey Mulligan (Free Spirit - "Wolny Duch"), Alexa Chung (Street(...) nosiły to, na co naprawdę mają ochotę. Listę najlepiej ubranych tworzył cały sztab redaktorów 'Vogue'a' i ekspertów z branży mody" - powiedziała Alexandra Kotur z amerykańskiego "Vogue'a". "W każdym jednym...

 • Keira Knightley wyszła za mąż w tajemnicy

  ...krok. Keira Knightley i James Righton poznali się w lutym 2011 roku, dzięki wspólnej koleżance, brytyjskiej modelce i prezenterce telewizyjnej Alexie Chung. Para zaręczyła się w maju 2012 roku.

 • Keira Knightley jest w ciąży

  Keira Knightley jest w ciąży - potwierdził rzecznik gwiazdy. Będzie to pierwsze dziecko aktorki i jej męża, rockowego muzyka Jamesa Rightona.

 • Alexa Chung na planie "Plotkary"

  Ikona brytyjskiej mody, Alexa Chung, dołączyła do ekipy kręcącej "Plotkarę". Popularna modelka i dziennikarka pojawi się w szóstym sezonie kultowego wśród młodzieży serialu telewizyjnego.

 • Chris Martin ma nową dziewczynę?

  Dwa miesiące po rozstaniu z żoną Gwyneth Paltrow lider grupy Coldplay widziany był w towarzystwie znanej brytyjskiej dziennikarki telewizyjnej.

 • Arctic Monkeys w Polsce!

  Arctic Monkeys, jeden z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów brytyjskich, będzie gwiazdą Open'er Festivalu w Gdyni!

 • Lepiej ubrana od Katie Holmes

  Brytyjska piosenkarka i gwiazda telewizji Cheryl Cole ma najlepszy gust i dlatego została uznana za najlepiej ubraną kobietę brytyjskiego wydania magazynu "Glamour". Wyprzedziła m.in. Katie Holmes i Victorię Beckam.

 • Najlepiej ubrana kobieta dekady

  Wszystko, co zakłada na siebie Kate Moss, po chwili kopiują miłośniczki mody na całym świecie. Jej status trendsetterki potwierdził amerykański "Vogue" pisząc, że "nikt nie miał większego wpływu na to, co noszą kobiety" i nadając modelce tytuł najlepiej ubranej kobiety dekady.

Wideo na temat: alexa chung modelka
 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • Pszczółka Maja. Film

  Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja marzy o prawdziwej wolności oraz ekscytującym życiu pełnym zabawy i wielkich przygód. Prawda jest bowiem taka, że dla inteligentnej Mai świat jest zbyt interesującym i pozytywnie tajemniczym miejscem, by zmarnować swe życie na pracę w ulu. Nie ma drugiej takiej pszczoły jak Maja! Mająca nonkonformizm we krwi, pełna entuzjazmu pszczółka o bujnej...