• Informacje na temat:

  alexander rybak

Artykuły na temat: alexander rybak
 • ...r., a rok później zwyciężył w Sopocie. 2. Alexander Rybak, norweski piosenkarz, skrzypek, kompozytor i aktor, z pochodzenia Białorusin, triumfował w 2005 r. 3. Edyta Górniak w 1994 r. piosenką "To...

 • Alexander Rybak otwiera oczy

  - Chciałem otworzyć młodym ludziom oczy na różnych artystów, różne gatunki, dlatego właśnie nagrałem bardzo eksperymentalny album - eksperymentalny, ale wpadający w ucho; to wciąż jest muzyka pop - tak o płycie "No Boundaries" mówi INTERIA.PL Alexander Rybak, laureat Eurowizji 2009.

 • Eurowizja bez Mrozińskiego

  Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji dzięki ubiegłorocznemu zwycięstwu Alexandra Rybaka z Norwegii zawitał do Oslo. Reprezentanci 17 krajów wykonali swoje utwory i zaprezentowali się europejskiej publiczności. Festiwal został podzielony na dwa półfinały. Z każdego z nich dzięki głosom publiczności oraz jury awansuje po dziesięć krajów. Stawkę finałową wzbogaci tzw. Wielka Czwórka, w skład której...

 • Alexander Rybak bez granic

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć najnowszy teledysk do piosenki "Oah" , promującej drugi album laureata Eurowizji 2009 Alexandra Rybaka. "No Boundaries" ukaże się 27 sierpnia.

 • Zabawny świat Rybaka

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Funny Little World" Alexandra Rybaka, 23-letniego wokalisty, który w 2009 roku wygrał 54. Konkurs Piosenki Eurowizji.

 • Norwegia wygrała Eurowizję!

  Niespodzianki nie było - Alexander Rybak, reprezentant Norwegii, zdeklasował konkurencję w finale konkursu Eurowizji.

 • "Bajki" laureata Eurowizji

  Debiutancki album "Fairytales" przygotował Alexander Rybak, laureat tegorocznej Eurowizji, który podbił Moskwę przebojowym utworem "Fairytale".

 • Laureat Eurowizji zaczaruje stolicę

  Dziś (7 grudnia) w warszawskiej Stodole wystąpi Alexander Rybak, laureat tegorocznego konkursu Eurowizji, który wygrał z rekordową liczbą punktów. Grający na skrzypcach wokalista promuje debiutancką płytę "Fairytales".

 • "Zakochuję się cały czas"

  Alexander Rybak w maju 2009 roku przeszedł do historii Konkursu Eurowizji jako wykonawca, który wygrał z rekordową liczbą punktów. Śpiewający skrzypek z Norwegii brawurowo wykonał swój utwór "Fairytale", który promował później jego solowy debiut "Fairytales".

 • Eurowizja przegrała z piłką

  Poznaliśmy już daty kolejnego konkursu Eurowizji, który - po oszałamiającym zwycięstwie Alexandra Rybaka - odbędzie się w Norwegii.

Wideo na temat: alexander rybak
 • Spadkobiercy

  Najnowszy film Alexandra Payne’a, trzykrotnie nominowanego do Oscara twórcy "Bezdroży" i "Schmidta", ekranizacja bestsellerowej powieści Kaui Hart Hemmings. Gdy jego żona trafia do szpitala po wypadku, wpływowy biznesmen z Hawajów musi zaopiekować się dwiema kilkunastoletnimi córkami, z którymi wcześniej niewiele go łączyło.

 • Wilkołacze sny

  Debiut reżyserski Jonasa Alexendera Arnby'ego zyskał sobie sympatię krytyków, którzy porównują go do "Carrie" Briana De Palmy i "Pozwól mi wejść" Thomasa Alfredsona. Widzowie z kolei uznają go za rzecz obowiązkową dla fanów "Zmierzchu" i dla tych, którzy szukają odtrutki na wampiryczną sagę. Główna bohaterka tego filmu, 19-nastoletnia Marie (Sonia Suhl), zaczyna odczuwać, że przestaje panować nad swoim ciałem. To, co dzieje się z jej organizmem, wydaje się mieć dziwny związek z wydarzenia...

 • Meteora

  Na gorącej równinie w środkowej Grecji, zawieszone między niebem a ziemią, znajdują się dwa prawosławne klasztory, położone na szczycie filarów z piaskowca. Pod nimi, w dolinie toczy się zwyczajne życie wypełnione pracą i gwarem – mocny kontrast w stosunku do ascetycznego, przepełnionego pobożnością i ciszą klasztornego świata. Młody mnich Theodoros i zakonnica Urania postanowili poświęcić życie Bogu i surowym praktykom religijnym. Ale rodzące się między nimi uczucie stawia ich dotychczasowe...