• Informacje na temat:

  alexander skarsgard plotki

Artykuły na temat: alexander skarsgard plotki
 • "Wielkie kłamstewka": Szokujący powrót jednego z bohaterów?

  Kto powróci w drugim sezonie "Wielkich kłamstewek"? Plotki głoszą, że w kilku odcinkach pojawi się Alexander Skarsgard i to niekoniecznie w retrospekcjach.

 • Serial "Wielkie kłamstewka" powraca z drugim sezonem

  ...rodzicielstwa. W drugim sezonie na fanów czeka sporo niespodzianek. Plotki głoszą, że w kilku odcinkach pojawi się Alexander Skarsgard i to niekoniecznie w retrospekcjach. Perry, mąż Celeste ( Nicole(...) Louise Wright, teściową Celeste Wright ( Nicole Kidman ) i matkę Perry’ego Wrighta (Alexander Skarsgard). Warto zaznaczyć, że Meryl Streep rzadko występuje w serialach. Jak dotąd wystąpiła tylko...

 • Gwiazdor "Czystej krwi" z rosyjską modelką

  Szwedzki aktor Alexander Skarsgard (serial "Czysta krew") coraz częściej spotykany jest z rosyjską modelką Victorias Secret Anną Wialicyną. Paparazzi już wielokrotnie złapali ich na czułościach.

Wideo na temat: alexander skarsgard plotki
 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • Spadkobiercy

  Najnowszy film Alexandra Payne’a, trzykrotnie nominowanego do Oscara twórcy "Bezdroży" i "Schmidta", ekranizacja bestsellerowej powieści Kaui Hart Hemmings. Gdy jego żona trafia do szpitala po wypadku, wpływowy biznesmen z Hawajów musi zaopiekować się dwiema kilkunastoletnimi córkami, z którymi wcześniej niewiele go łączyło.

 • Melancholia

  Kolejny po głośnym, prowokacyjnym Antychryście film Larsa von Triera. Tym razem autor Przełamując fale i Tańcząc w ciemnościach pragnie zrealizować bardzo osobiste, psychologiczne kino katastroficzne i piękny film o końcu świata. Głównymi bohaterkami Melancholii są dwie siostry grane przez Kirsten Dunst i Charlotte Gainsbourg. Młodsza wychodzi właśnie za mąż, gdy okazuje się, że do Ziemi niebezpiecznie zbliża się inna planeta, grożąc końcem świata. Przyszłego męża zagra Alexander Skarsg?rd,...