• Informacje na temat:

  alexandra lara, maria

Artykuły na temat: alexandra lara, maria
 • Gwiazdy na premierze "Imagine"

  Andrzej Jakimowski, twórca nagradzanych "Sztuczek", zaprezentował w Warszawie swój nowy obraz, "Imagine". Na pokazie gościli znani aktorzy: Edward Hogg, Alexandra Maria Lara, która właśnie skończyła pracę na planie nowego filmu Rona Howarda, i Sam Riley - filmowy Ian Curtis z "Control".

 • "Imagine": Inne zmysły

  "Imagine", nowy film twórcy nagradzanych "Sztuczek", Andrzeja Jakimowskiego, trafi do kin 12 kwietnia. Główne role zagrali Edward Hogg i Alexandra Maria Lara. Nad ścieżką dźwiękową pracował m.in. perkusjonista David Kuckhermann, związany z grupą Dead Can Dance.

 • Zagraniczne gwiazdy w filmie polskiego reżysera

  Znany z filmu "Anonimus" Edward Hogg oraz Alexandra Maria Lara, która wystąpiła m.in. w "Lektorze", zagrali w najnowszym filmie polskiego reżysera Andrzeja Jakimowskiego. Film otworzy w najbliższy piątek Warszawski Festiwal Filmowy.

 • Najpiękniejsza Niemka w Polsce

  Alexandra Maria Lara, gwiazda "Młodości stulatka" Francisa Forda Coppoli i nominowanego do Oscara "Upadku", będzie gościem specjalnym tegorocznej edycji Off Plus Camera. Zdobywczyni tytułu najpiękniejszej Niemki pojawi się w Krakowie, by promować "Imagine" - najnowszy film Andrzeja Jakimowskiego, w którym gra jedną z głównych ról.

 • Zachwyciła Francisa Forda Coppolę

  12 kwietnia na ekrany kin wejdzie "Imagine" - nowy film w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego, twórcy "Zmruż oczy" i "Sztuczek". Jedną z głównych ról zagrała w nim Alexandra Maria Lara, aktorka wybrana przez Bild najpiękniejszą Niemką roku, dobrze znana ze swoich kreacji w "Młodości stulatka" Francisa Forda Coppoli i nominowanym do Oscara "Upadku", gdzie wcieliła się w... sekretarkę Hitlera.

 • Joy Division: Debiutant zagra Iana Curtisa

  Debiutujący na wielkim ekranie Sam Riley zagra Iana Curtisa, tragicznie zmarłego wokalistę formacji Joy Division. Reżyserem filmu zatytułowanego "Control" będzie słynny Anton Corbijn.

 • Nowy film Francisa F.Coppoli

  Francis Ford Coppola ( "Czas Apokalipsy" , "Ojciec chrzestny" ) powróci do reżyserii po ośmioletniej przerwie - donosi magazyn "Variety". Twórca zamierza zrealizować niezależny, niskobudżetowy film. Większość kosztów produkcji pokryć ma jego firma Zoentropa.

 • Nowy projekt Andrzeja Jakimowskiego

  Podczas trwającego obecnie festiwalu w Berlinie ogłoszono informację o obsadzie nowego międzynarodowego projektu Andrzeja Jakimowskiego, autora m.in. filmów "Sztuczki" i "Zmruż oczy". Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w maju w Lizbonie.

 • "Imagine": To film o uczuciach

  "To film o uczuciach" - mówi o swoim najnowszym obrazie "Imagine" Andrzej Jakimowski, twórca "Zmruż oczy" i "Sztuczek". Historia charyzmatycznego instruktora niewidomych i jego pięknej podopiecznej zdobyła serca widzów i krytyków 28.Warszawskiego Festiwalu Filmowego i jest nazywana jednym z największych olśnień w polskim kinie ostatnich lat.

 • "Imagine": Jakimowski o niewidomych

  Znana jest już data premiery najnowszego filmu Andrzeja Jakimowskiego "Imagine". Laureat Warszawskiego Festiwalu Filmowego wejdzie do polskich kin 12 kwietnia.

Zdjęcia na temat: alexandra lara, maria
Wideo na temat: alexandra lara, maria
 • Sils Maria

  Bohaterką filmu jest Maria Enders (Juliette Binoche), która mając 18 lat, brawurowo przebiła się do pierwszej ligi aktorskiej występem w sztuce "MalojaSnake", w której zagrała Sigrid, doprowadzającą Helenę do samobójstwa. 20 lat później Maria zostaje poproszona o wręczenie nagrody autorce sztuki, żyjącej na dobrowolnym wygnaniu w Sils Maria. Na kilka godzin przed ceremonią dramatopisarka umiera, a życie Marii Enders zacznie się komplikować. Modna reżyserka prosi ją o ponowne zagranie w...

 • Imagine

  Akcja jego nowego filmu toczy się w Lizbonie. Instruktor Ian z Wielkiej Brytanii uczy orientacji w przestrzeni międzynarodową grupę dzieci - pacjentów kliniki dla niewidomych. Posługuje się techniką echolokacji. Sam także jest niewidomy. Podopiecznym tłumaczy, że również człowiek niewidomy potrafi zobaczyć wiele rzeczy. Zwraca też uwagę, że w przypadku ludzi, którzy nie są niewidomi, "patrzeć" nie zawsze równoznaczne jest z "widzieć". Podopieczną instruktora zostaje również osoba dorosła -...

 • Wyścig

  Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia walki "na śmierć i życie" Jamesa Hunta (Chris Hemsworth) i Niki Laudy (Daniel Brühl). Dwaj najwięksi rywale grają o najwyższą stawkę w bezwzględnym świecie Formuły 1. Mistrz jest tylko jeden – czy będzie on w teamie McLarena czy Ferrari? Nie było kobiety, która była w stanie im się oprzeć. Napędzani adrenaliną. Żyjący na wysokich obrotach. Dwaj najlepsi kierowcy Formuły 1 pokażą, ile trzeba mieć odwagi, żeby zasłużyć sobie na miano prawdziwej...