• Informacje na temat:

  alexandra lara, maria aktorka

Artykuły na temat: alexandra lara, maria aktorka
 • Gwiazdy na premierze "Imagine"

  Andrzej Jakimowski, twórca nagradzanych "Sztuczek", zaprezentował w Warszawie swój nowy obraz, "Imagine". Na pokazie gościli znani aktorzy: Edward Hogg, Alexandra Maria Lara, która właśnie skończyła pracę na planie nowego filmu Rona Howarda, i Sam Riley - filmowy Ian Curtis z "Control".

 • Zachwyciła Francisa Forda Coppolę

  12 kwietnia na ekrany kin wejdzie "Imagine" - nowy film w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego, twórcy "Zmruż oczy" i "Sztuczek". Jedną z głównych ról zagrała w nim Alexandra Maria Lara, aktorka wybrana przez Bild najpiękniejszą Niemką roku, dobrze znana ze swoich kreacji w "Młodości stulatka" Francisa Forda Coppoli i nominowanym do Oscara "Upadku", gdzie wcieliła się w... sekretarkę Hitlera.

 • WOŚP: Dres Dorocińskiego, biżuteria Kuleszy

  Dres Marcina Dorocińskiego, leżak z podobizną Romana Polańskiego oraz biżuteria, którą w filmie Pawła Pawlikowskiego "Ida" ma na sobie aktorka Agata Kulesza - to niektóre z przedmiotów, które można licytować na Allegro w związku z 22. Finałem WOŚP.

 • Joy Division: Debiutant zagra Iana Curtisa

  Debiutujący na wielkim ekranie Sam Riley zagra Iana Curtisa, tragicznie zmarłego wokalistę formacji Joy Division. Reżyserem filmu zatytułowanego "Control" będzie słynny Anton Corbijn.

 • Nowy projekt Andrzeja Jakimowskiego

  Podczas trwającego obecnie festiwalu w Berlinie ogłoszono informację o obsadzie nowego międzynarodowego projektu Andrzeja Jakimowskiego, autora m.in. filmów "Sztuczki" i "Zmruż oczy". Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w maju w Lizbonie.

 • Nowy film twórcy głośnych "Sztuczek"

  "Blind Watching" to roboczy tytuł najnowszego filmu Andrzeja Jakimowskiego, znanego z takich obrazów, jak "Zmruż oczy" i "Sztuczki". Zdjęcia do filmu, opowiadającego o świecie osób niewidomych rozpoczną się w maju w Lizbonie.

 • Stefan Laudyn: O religijności i tradycji

  Powtarzają się opowieści o religijności, stosunku do tradycji i wymagań społecznych. O rozpoczynającej się 12 października 28. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego, która zaprezentuje twórczość artystów z ponad 50 krajów, opowiada dyrektor imprezy Stefan Laudyn.

Wideo na temat: alexandra lara, maria aktorka
 • Sils Maria

  Bohaterką filmu jest Maria Enders (Juliette Binoche), która mając 18 lat, brawurowo przebiła się do pierwszej ligi aktorskiej występem w sztuce "MalojaSnake", w której zagrała Sigrid, doprowadzającą Helenę do samobójstwa. 20 lat później Maria zostaje poproszona o wręczenie nagrody autorce sztuki, żyjącej na dobrowolnym wygnaniu w Sils Maria. Na kilka godzin przed ceremonią dramatopisarka umiera, a życie Marii Enders zacznie się komplikować. Modna reżyserka prosi ją o ponowne zagranie w...

 • Imagine

  Akcja jego nowego filmu toczy się w Lizbonie. Instruktor Ian z Wielkiej Brytanii uczy orientacji w przestrzeni międzynarodową grupę dzieci - pacjentów kliniki dla niewidomych. Posługuje się techniką echolokacji. Sam także jest niewidomy. Podopiecznym tłumaczy, że również człowiek niewidomy potrafi zobaczyć wiele rzeczy. Zwraca też uwagę, że w przypadku ludzi, którzy nie są niewidomi, "patrzeć" nie zawsze równoznaczne jest z "widzieć". Podopieczną instruktora zostaje również osoba dorosła -...

 • Wyścig

  Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia walki "na śmierć i życie" Jamesa Hunta (Chris Hemsworth) i Niki Laudy (Daniel Brühl). Dwaj najwięksi rywale grają o najwyższą stawkę w bezwzględnym świecie Formuły 1. Mistrz jest tylko jeden – czy będzie on w teamie McLarena czy Ferrari? Nie było kobiety, która była w stanie im się oprzeć. Napędzani adrenaliną. Żyjący na wysokich obrotach. Dwaj najlepsi kierowcy Formuły 1 pokażą, ile trzeba mieć odwagi, żeby zasłużyć sobie na miano prawdziwej...