• Informacje na temat:

  alexandry burke

Artykuły na temat: alexandry burke
 • Odda matce nerkę?

  Brytyjska piosenkarka Alexandra Burke zaoferowała swoją nerkę chorej matce - byłej członkini zespołu R&B Soul II Soul - Melissie Bell . Kobieta znajduje się obecnie na liście osób zakwalifikowanych do przeszczepu.

 • Alexandra Burke seksowna i frywolna

  Laureatka brytyjskiego "X Factor", Alexandra Burke, na początku czerwca opublikuje swój drugi album. Wydawnictwo zapowiada przebojowy singel "Elephant" .

 • Zakochana w playboyu?

  Brytyjska piosenkarka Alexandra Burke wywołała spekulacje o romansie z graczem rugby, Dannym Cipriani . Artystka i sportowiec byli widziani razem w środę podczas romantycznej kolacji w Londynie.

 • Brat gwiazdy okazał się dilerem

  Aaron Burke, brat Alexandry Burke, miał dostarczać narkotyki do VIP-owskich klientów - informuje internetowy serwis magazynu "NME".

 • "Słoneczny patrol": Utopione kariery

  ...innymi z Yasmine Bleeth) od 2006 r. jego serce należy do jednej kobiety - artystki Brooke Burke. Para pobrała się 12 sierpnia 2011 r. już po narodzinach ich dwójki dzieci: Heaven Rain (2007 r.) oraz...

 • Rozebrała się w obronie zwierząt

  Brytyjska wokalistka pop Alexandra Burke dołączyła do gwiazd protestujących przeciwko hodowania i zabijaniu zwierząt dla futer.

 • Kate Moss obrabowana

  ...premierze 11. już kolekcji ubrań powstałej przy jej współpracy dla sieci sklepów Topshop, na której pojawiły się takie gwiazdy jak Alexandra Burke i Anna Wintour.

 • Młoda wokalistka przed Williamsem

  Najpopularniejszym singlem Wielkiej Brytanii jest "Bad Boys" 21-letniej Alexandry Burke, która w 2008 roku wygrała program "The X Factor".

 • X-Factor: Oni walczą o fotel jurora

  ...informator tygodnika. W show wezmą udział śpiewający amatorzy, których oceniać będą widzowie i jury. Nagroda dla zwycięzcy to nagranie płyty. Show przyniósł sławę takim wokalistkom jak Alexandra Burke...

 • Alexandra Burke znów święci triumfy

  Alexandra Burke znalazła się na 1. miejscu brytyjskiej listy przebojów z singlem "Start Without You".

Zdjęcia na temat: alexandry burke
Wideo na temat: alexandry burke
 • Spadkobiercy

  Najnowszy film Alexandra Payne’a, trzykrotnie nominowanego do Oscara twórcy "Bezdroży" i "Schmidta", ekranizacja bestsellerowej powieści Kaui Hart Hemmings. Gdy jego żona trafia do szpitala po wypadku, wpływowy biznesmen z Hawajów musi zaopiekować się dwiema kilkunastoletnimi córkami, z którymi wcześniej niewiele go łączyło.

 • Zakochany Goethe

  Johann Wolfgang Goethe jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w świecie literackim. W dobie burzy i naporu był niekwestionowanym przywódcą duchowym pisarzy. To jego "Cierpienia młodego Wertera" spowodowały lawinę samobójstw a "Faust" zwiększył zainteresowanie mistycyzmem. Zanim jednak doceniono go jako zwinnego pisarza, znany był bardziej jako lekkoduch i bawidamek. Z jednej strony tragiczno-romantyczny w swych dziełach, z drugiej rozrywkowy gaduła. Goethe jakiego nikt się nie...

 • Droga do Hiszpanii

  Tajemniczy cudzoziemiec w dramatycznych okolicznościach trafia do Austrii, a potem przemierza ją, próbując za wszelką cenę dostać się do Hiszpanii. Rudowłosa konserwatorka zabytków, która dorabia malując ikony, ma już dosyć najść swojego byłego męża, policjanta. Ten zaś szuka odpowiednich słów, by ją odzyskać, a jednocześnie śledzi kilkoro ludzi. Jest jeszcze operator dźwigu, który za pomocą hazardu próbuje podreperować swoją katastrofalną sytuację materialną… Wszyscy ci ludzie mają swoje...