• Informacje na temat:

  alexi

Artykuły na temat: alexi
 • Alexi Lubomirski zaliczył wpadkę ze ślubnym zdjęciem księcia Harry'ego i Meghan?

  Czyżby królewski fotograf Alexi Lubomirski zaliczył wpadkę przy fotografowaniu pary młodej? Czujnym internautom nie umknął fakt, że na ślubnym zdjęciu z Meghan (36 l.) książę Harry (33 l.) ma... "obciętą" dłoń!

 • Czy Alexi Laiho jest wierny?

  Gitarzysta Alexi Laiho, lider fińskiej grupy Children Of Bodom i pierwsze wiosło Sinergy, wściekł się na swoich fanów, którzy na forum oficjalnej strony Children Of Bodom sugerowali, że podczas ostatniej trasy koncertowej po RPA zdradzał swoją dziewczynę Kimberly Goss. Niektórzy spekulowali nawet, że oznacza to koniec Sinergy, zespołu dowodzonego przez Kimberly.

 • Alexi Lubomirski opowiedział o współpracy z księciem Harrym i Meghan. Jacy są?

  ...19 maja książę Harry (33 l.) i Meghan (36 l.) powiedzieli sobie "tak". W tym uroczystym dniu towarzyszył im m.in. fotograf polskiego pochodzenia, Alexi Lubomirski. W wywiadzie opowiedział, jak współpracowało mu się z książęcą parą. Jacy są Harry i Meghan?

 • Jeszcze szybciej

  "Utwory są szybsze i bardziej thrashowe" - tak o zawartości nowego albumu "Blooddrunk" mówi Alexi Laiho, frontman fińskiej grupy Children Of Bodom.

 • "Castle": Rodzina "Castle'a" się powiększa!

  Alexi Hawley i Terence Paul Winter zdradzili, iż w 8. sezonie popularnej produkcji stacji ABC powiększy się serialowa rodzina "Castle'a".

 • Annihilator i plejada gwiazd

  Jeff Loomis (Nevermore), Alexi Laiho (Children Of Bodom), Michael Amott i Angela Gossow (Arch Enemy), Jesper Strömblad (In Flames) czy Anders Björler (The Haunted) - to tylko niektóre nazwiska z długiej listy gości, których usłyszymy na nowej płycie kanadyjskiego Annihilator.

 • Helena Mańkowska i Jan Lubomirski: O tym ślubie będzie głośno

  ...wspólny herb Szreniawia" - mówił książę. Spekuluje się, że zdjęcia ślubne wykona rodzinny fotograf, czyli... Alexi Lubomirski, kuzyn Jana, ten sam, który uwiecznił w maju tego roku zaślubiny Meghan Markle i księcia Harry’ego (a pół roku wcześniej zrobił furorę pełnymi ciepła i naturalności zdjęciami z zaręczyn tej pary). Alexi mieszka na co dzień w USA, ale nigdy nie wyrzekł się polskich korzeni...

 • Zmiany w obozie Children Of Bodom

  Sporo nowego wydarzyło się ostatnio w obozie Children Of Bodom. Finowie negocjują właśnie nowy kontrakt płytowy, równocześnie kończąc materiał na kolejny album studyjny, a Alexi Laiho, lider zespołu, stanął na ślubnym kobiercu z Kimberly Goss, wokalistką grupy Sinergy.

 • "Castle": Jewel Staite wpadnie z wizytą

  Nowi producenci wykonawczy serialu, Terence Paul Winter i Alexi Hawley, ogłosili, że w 20. odcinku ósmej serii serialu "Castle" (emisja 2 maja) wystąpi gościnie Jewel Staite, czyli Kaylee z "Firefly". To właśnie na planie kultowej produkcji Jossa Whedona po raz pierwszy Staite wystąpiła z Nathanem Fillionem. Zresztą aktorka nie jest pierwszą przyjaciółką Filliona, która zagra w jednym...

 • Children Of Bodom bez gitarzysty

  Fińska grupa Children Of Bodom pożegnała się z gitarzystą rytmicznym Alexandrem "Aku" Kuoppalą. Alexi Laiho jeszcze nie znalazł jego następcy, ale na pewno jego personalia będą znane przed koncertem zespołu w Moskwie, który zaplanowany jest na 16 sierpnia.

Wideo na temat: alexi
 • Alexi Lubomirski - oficjalny fotograf książęcego ślubu. Jak współpracowało mu się z księciem Harrym i Meghan Markle?

  Alexi Lubomirski to jeden z bardziej cenionych fotografów. Ma polskie korzenie i książęcy tytuł. To właśnie on został poproszony przez księcia Harry'ego i księżną Meghan o wykonanie ich zdjęć zaręczynowych oraz został ich oficjalnym fotografem ślubnym. Jak to się stało? Jak współpracowało mu się z książęcą parą? O tym Alexi opowiedział Kindze Rusin z "Dzień Dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Para na życie

  Film nagradzanego przez Akademię Filmową reżysera Sama Mendesa, opowiada o komediowych i emocjonalnych perypetiach pewnej pary. Oryginalny scenariusz wyszedł spod ręki powieściopisarzy Dave'a Eggersa i Vendeli Vida, zaś muzykę skomponował wokalista i autor piosenek Alexi Murdoch. Pozostająca w wieloletnim związku para trzydziestokilkulatków, Burt (John Krasinski) i Verona (Maya Rudolph) spodziewają się dziecka. Wszystko przebiega pomyślnie, gdy pewnego dnia, ekscentryczni rodzice Burta, Jerry...

Dyskusje na temat: alexi