• Informacje na temat:

  alexis bledel

Artykuły na temat: alexis bledel
 • "Opowieść podręcznej": Muzyka pomaga Alexis Bledel w pracy na planie

  W wywiadzie dla serwisu E!News laureatka nagrody Emmy, Alexis Bledel ("Kochane kłopoty") zdradziła, jak przygotowuje się do zagrania roli Emily w serialu "Opowieść podręcznej".

 • Samotna matka, zwariowana córka

  Już pod koniec października w TVN7 ruszy siódmy sezon o samotnej matce i jej zwariowanej córce. O kolejnych kłopotach, jak zwykle kochanych, Lorelai (Lauren Graham) i Rory (Alexis Bledel) będziemy się mogli przekonywać przez cały tydzień.

 • "Opowieść podręcznej": Alexis Bledel dołącza do stałej obsady

  Alexis Bledel ("Kochane kłopoty") dołączyła do stałej obsady drugiego sezonu serialu "Opowieść podręcznej". Bledel wcieliła się w postać Gleny w pięciu odcinkach pierwszej serii. Zdaniem wielu krytyków i widzów jest to najlepsza rola w jej karierze.

 • Nominacje do nagród Saturn

  Obrazy "Raport mniejszości" Stevena Spielberga i "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" Petera Jacksona zdominowały listę tegorocznych nominacji do nagród Saturn, przyznawanych przez Akademię Science Fiction, Fantasy i Horroru (Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films). Oba filmy otrzymały po dziesięć nominacji. Wyróżnienia zostaną wręczone po raz 29.

 • Alexis Bledel i Gerald McRaney wyróżnieni nagrodą Emmy

  Tydzień przed głównym rozdaniem nagród Emmy w Los Angeles odbyło się wręczenie "telewizyjnego złota" w kategoriach technicznych oraz dla najlepszych aktorów w rolach gościnnych. Statuetki odebrali m.in. Alexis Bledel za rolę Gleny w serialu "Opowieść podręcznej" oraz Gerald McRaney, czyli dr Nathan Katowski z "Tacy jesteśmy".

 • Powrót Jarmuscha i... Marilyn Monroe

  W piątek na polskie ekrany trafia aż 7 nowych tytułów. Wśród nich: najnowszy film Jima Jarmuscha "Limits of Control", rewelacja festiwalu w Wenecji - austriackie "Lourdes", czy debiut Marcina Wrony "Moja krew". Wreszcie, coś dla fanów Marilyn Monroe - do kin wraca klasyczne "Pół żartem, pół serio".

 • "Opowieść podręcznej": Clea Duvall wystąpi w drugim sezonie

  Clea DuVall wcieli się w Sylvię, żonę Emily/Gleny (Alexis Bledel), o której Glena wspomniała w premierowym odcinku serii. Postać DuVall zostanie wprowadzona we flashbackach, w których zostanie ukazana walka kobiet o uratowanie ich syna przed Gileadem.

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.

 • "Opowieść podręcznej": Data premiery trzeciej serii

  ..."Opowieść podręcznej" ("The Handmaid's Tale") to antyutopia przedstawiająca wizję Stanów Zjednoczonych w niedalekiej przyszłości. W trzecim sezonie (składającym się z trzynastu odcinków) June (Elisabeth Moss) rozpocznie... rewolucję. Czy dni Gileadu będą policzone? W serialu występują Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Ann Dowd, Max Minghella...

 • ...sezonie June i pozostałe podręczne muszą ponieść konsekwencje swojego nieposłuszeństwa. Emily (Alexis Bledel) zostaje wysłana do kolonii karnej, gdzie przeciwnicy systemu muszą wykonywać ciężkie prace...

Zdjęcia na temat: alexis bledel
Wideo na temat: alexis bledel
 • Niezasłane łóżka

  Czy poczułeś kiedyś bliską więź z kimś zupełnie obcym? A może poczułeś się kiedyś obco przy kimś, kto powinien być ci najbliższy? 20-letni Axl przyjeżdża do Londynu, aby odszukać ojca, który w dzieciństwie go porzucił. Gdy odkrywa, że ojciec jest agentem nieruchomości i ma nową rodzinę, zgłasza się do niego jako student poszukujący mieszkania. Oglądając kolejne lokale, Axl czuje się coraz bardziej uwięziony w roli, jaką sobie narzucił i nie potrafi wyznać prawdy. Szuka ucieczki od swojego...

 • Wrong

  Pewnego dnia Dolph Springer budzi się i stwierdza, że zniknęła miłość jego życia - pies Paul. Poszukiwania ukochanego zwierzęcia zawiodą bohatera na zupełnie pokręcone ścieżki, a także radykalnie zmienią losy spotkanych osób - dziwaków i ekscentryków. Podczas tej niezwykłej podróży Dolph nawet nie zauważa, że może stracić coś jeszcze. Zdrowy rozsądek. "Wrong" to surrealistyczna komedia w reżyserii Quentina Dupieux, znanego wielbicielom muzyki elektro jako Mr. Oizo. Film debiutował w...

 • Projekt X

  "Project X" to szalona komedia o przygodach grupki kolegów, którzy postanawiają zorganizować najbardziej wystrzałową imprezę urodzinową w historii. Film przedstawia widziane z perspektywy cyfrowych kamer przyjęcie zorganizowane przez nastolatków, które zupełnie wymyka się spod kontroli.