• Informacje na temat:

  alexis jordan

Artykuły na temat: alexis jordan
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #48

  ...i Anna Chlumsky. W serialu zobaczymy także Katie Lowes, Laverne Cox, Alexisa Floyda, Ariana Moayeda, Andersa Holma. Zach Gilford, Kate Siegel, Hamish Linklater, Annabeth Gish, Michael Trucco, Rahul Kohli(...) o oszustce, Annie Delvey i reporterce, która postanowiła opisać jej historię. W serialu zobaczymy także Katie Lowes, Laverne Cox, Alexisa Floyda, Ariana Moayeda, Andersa Holma. Midnight Mass Zach Gilford...

 • Sunrise Festival z gwiazdami. 10. edycja przez 10 dni

  Z okazji jubileuszowej edycji Sunrise Festival (Kołobrzeg, 20-29 lipca) odbędzie się aż 10 imprez i udział w nich weźmie ponad 60 artystów.

 • "Najlepszy DJ świata" zagra w Polsce!

  Francuski DJ David Guetta będzie główną gwiazdą Sunrise Festival 2012. Impreza odbędzie się w dniach 20-29 lipca w Kołobrzegu.

 • Cheryl Cole króluje w Wielkiej Brytanii

  Album "Messy Little Raindrops" Cheryl Cole znalazł się na szczycie brytyjskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Marcin Jędrych poleca śpiewające dziewczyny

  Czy ktoś, kto ma w dorobku jedną płytę i dwa przebojowe single może być uważany za gwiazdę? - m.in. na to pytanie w programie Ten Top TV odpowiada Marcin Jędrych, popularny dziennikarz RMF FM.

 • 10 lat Poplisty: Dziś uroczysta gala!

  Twórcy, gwiazdy i słuchacze Poplisty będą dziś świętować 10-lecie listy przebojów prowadzonej obecnie przez Darka Maciborka, a wcześniej przez Marcina Jędrycha i Michała Figurskiego.

 • Polowanie na hity

  Sean Paul "Tomahawk Technique", Warner Music Poland

Wideo na temat: alexis jordan
 • Niezasłane łóżka

  Czy poczułeś kiedyś bliską więź z kimś zupełnie obcym? A może poczułeś się kiedyś obco przy kimś, kto powinien być ci najbliższy? 20-letni Axl przyjeżdża do Londynu, aby odszukać ojca, który w dzieciństwie go porzucił. Gdy odkrywa, że ojciec jest agentem nieruchomości i ma nową rodzinę, zgłasza się do niego jako student poszukujący mieszkania. Oglądając kolejne lokale, Axl czuje się coraz bardziej uwięziony w roli, jaką sobie narzucił i nie potrafi wyznać prawdy. Szuka ucieczki od swojego...

 • Byzantium

  Dwie kobiety Clara (Gemma Arterton) i Eleanor (Saoirse Ronan), ścigane przez tajemniczego prześladowcę, znajdują schronienie w podupadłym kurorcie nad oceanem. Kiedy na jaw wychodzi ich skrzętnie skrywana tajemnica, staje się to początkiem serii dramatycznych wydarzeń, których geneza sięga kilka wieków wstecz.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.