• Informacje na temat:

  alfred molina zdjęcia

Artykuły na temat: alfred molina zdjęcia
 • Alfred Molina w "Spider-Manie 2"

  Brytyjski aktor Alfred Molina, bohater filmu "Frida" , wystąpi u boku Tobey'a Maguire'a, Kirsten Dunst i Jamesa Franco na planie drugiej części przeboju "Spider-Man" . Zdjęcia do tej produkcji rozpoczynają się w kwietniu.

 • Alfred Molina i Omar Sharif w trylogii

  Alfred Molina i Omar Sharif wystąpią w filmowej trylogii zatytułowanej "The Weeping Field". Zagrają bohaterów greckiej wojny domowej. Na fotelu reżysera zasiądzie Theo Angelopoulos, twórca filmu "Wieczność i jeden dzień" - nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes w 1998 roku.

 • Poirot na dużym ekranie

  Herkules Poirot, legendarny bohater powieści Agathy Christie, powróci na duży ekran. Wytwórnia 21st Century zamierza wyprodukować kolejny film o przygodach słynnego belgijskiego detektywa. W roli głównej wystąpi brytyjski aktor Alfred Molina ("Boogie Nights", "Chocolat").

 • Eric Idle parodiuje Ivory'ego

  Eric Idle ( "102 dalmatyńczyki" ), niegdyś podpora "Latającego Cyrku Monty Pythona", przygotowuje pastisz filmów kostiumowych. "Remains of the Piano" ("Okruchy fortepianu") będzie kpiną ze sztywnego kina, jakie uprawia James Ivory ( "Pokój z widokiem" , "Złota" ). Idle jest scenarzystą i reżyserem projektu, sam wystąpi w jednej z głównych ról, a obok niego zobaczymy wielkie gwiazdy z obu stron Atlantyku.

 • Christopher Walken w komedii slapstikowej

  Christopher Walken, gwiazdor filmów "Jeździec bez głowy" , "Łowca jeleni", "Prawdziwy romans" postanowił spróbować swych sił w komedii. Aktor gra główną rolę w komedii slapstikowej, zatytułowanej "Plots With A View". Zdjęcia rozpoczęły się kilka dni temu w Walii.

 • "Kod Leonarda" w Luwrze

  Ron Howard ( "Zaginione" ) znalazł miejsce, które w przygotowywanym przez niego filmie "Da Vinci Code" zastąpi opactwo w Westminsterze. Zdjęcia powstaną w katedrze Lincoln w Lincolnshire, w Anglii. Ekipa pojawi się w mieście już latem. Potem realizatorzy przeniosą się do Francji.

 • Salma Hayek zagra Fridę Kahlo

  Potwierdziły się informacje, iż latynoska gwiazda Salma Hayek ("Desperado", "Dogma" , "Traffic") w swym najnowszym filmie wcieli się w postać słynnej meksykańskiej artystki Fridy Kahlo. Wcześniej z roli tej zrezygnowała Jennifer Lopez. Zdjęcia do biograficznego filmu, zatytułowanego po prostu "Frida Kahlo", rozpoczęły się w ubiegły weekend (7-8 kwietnia) w Mexico City.

 • Zmieniła płeć dla aktorki

  Reżyserka Julie Taymor specjalnie dla Helen Mirren zmieniła płeć bohaterowi Szekspirowskiej "Burzy". W kinowej adaptacji dramatu laureatka Oscara za rolę w "Królowej" zagra... Prosperę.

 • "Spider-Man" w Sieci

  Studio Sony Pictures uruchomiło oficjalny serwis internetowy poświęcony kontynuacji "Spider-Mana" . Realizacja sequela jeszcze trwa, lecz wielbiciele przygód człowieka-pająka już teraz mogą dowiedzieć się więcej o produkcji i zdobyć różne gadżety związane z filmem.

 • Plany Jennifer Lopez

  Jennifer Lopez ( "Cela" ) zrezygnowała z roli Fridy Kahlo w "Two Fridas", przygotowywanej właśnie przez Luisa Valdeza i Francisa Forda Coppolę filmowej biografii tej meksykańskiej artystki. Równocześnie rozpoczęła negocjacje na temat swego udziału w dreszczowcu "Taking Lives", który dla wytwórni Warner Bros. zrealizuje Tony Scott ("Top Gun", "Wróg publiczny"). Lopez ma zagrać agentkę FBI.

Wideo na temat: alfred molina zdjęcia
 • Porwanie

  Odkąd Nathan Harper (Taylor Lautner) sięga pamięcią, dręczyło go niepokojące uczucie, iż żyje czyimś życiem. Kiedy na stronie internetowej poświęconej osobom zaginionym natyka się na swoje zdjęcie z dzieciństwa, wszystkie jego dotychczasowe lęki wypływają na światło dzienne. Mężczyzna uświadamia sobie, że ludzie, których kochał, nie są jego rodzicami, a jego życie to starannie spreparowane kłamstwo, mające na celu ukrycie czegoś o wiele bardziej niebezpiecznego i tajemniczego, niż ktokolwiek...

 • Uczeń czarnoksiężnika

  Epicka opowieść o czarodzieju i jego uczniu, który zostaje wplątany w antyczną walkę między dobrem a złem. Balthazar Blake (Nicolas Cage) jest współczesnym mistrzem magii, który próbuje chronić Manhattan przed siłami zła i przeciwnikiem z przeszłości, Maximem Horvathem (Alfred Molina). By go pokonać, Balthazar musi jednak mieć sprzymierzeńca, szkoli więc Dave'a Stutlera (Jay Baruchel). Niczym niewyróżniający się młodzieniec nie ma jednak ochoty mu pomagać, chociaż czarodziej widzi w nim...

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.