• Informacje na temat:

  algo

Artykuły na temat: algo
 • "Prawo Agaty": Agnieszka Dygant poprawia sobie urodę?

  Agnieszka Dygant, czyli niezapomniana Frania Maj z "Niani" i Agata Przybysz z "Prawa Agaty", nie kryje, że od czasu do czasu poddaje się zabiegom poprawiającym urodę. Ostatnio jednak jedna z fanek zarzuciła jej, że za bardzo ingeruje w naturę... - Niebezpiecznie pani usta rosną - napisała pod zdjęciem, które aktorka opublikowała w mediach społecznościowych.

 • Bardzo osobista Annie Lennox

  W amerykańskim Miami Annie Lennox, wokalistka duetu Eurythmics, rozpoczęła prace nad czwartym studyjnym albumem. Następca "Bare" z 2003 roku spodziewany jest w sierpniu.

 • "Drogi wolności": Katarzyna Zawadzka była o krok od zostania... Miss Polski!

  Zanim Katarzyna Zawadzka, czyli Alina Biernacka z serialu "Drogi wolności", została aktorką, marzyła o karierze... modelki. Wzięła nawet udział w wyborach Miss Polski, myśląc, że to otworzy jej drzwi do modelingu. Okazało się jednak - choć dotarła do finału konkursu na najpiękniejszą Polkę - że na modelkę jest po prostu za niska.

 • Agnieszka Cegielska nie miesza... jedzenia

  Agnieszka Cegielska po maturze przez dwa lata mieszkała w Japonii, gdzie pracowała jako modelka. Dowiedziała się tam, że nie powinno się łączyć węglowodanów z białkami. Teraz na jej talerzu nigdy nie znajdziemy zmieszanych mięsa, ziemniaków i surówki.

 • "Powiedz tak!": Katarzyna Zawadzka zaczynała od tańca ludowego i kabaretu!

  Katarzyna Zawadzka, którą od 1 marca oglądać będziemy jako Basię Adamczyk w nowym serialu Telewizji Polsat „Powiedz tak!”, zaczynała swoją przygodę z aktorstwem od występów w szkolnym kabarecie, który założył i prowadził... jej ojciec!

 • Volbeat w studiu

  Duńczycy z Volbeat kończą produkcję nowej płyty "Outlaw Gentlemen & Shady Ladies".

 • "Lekarze": ​Magda Różczka śledzi nowinki zdrowotne

  - Staram się prowadzić zdrowy tryb życia, ale wiem, że to za mało - przyznaje Magdalena Różczka, czyli Alicja Keller z "Lekarzy". Aktorka swoim wizerunkiem wspiera kampanię nowego suplementu diety i zachęca do oczyszczania organizmu i dbałości o wątrobę.

 • Eurowizja 2010: Zwycięstwo 19-latki z Niemiec

  Za nami 55. Konkurs Piosenki Eurowizja 2010. Tym razem zwycięzcą okazała się być 19-letnia maturzystka z Hanoweru, Lena Meyer-Landrut z piosenką "Satellite". A nam Polakom pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym roku w koncercie finałowym będziemy mogli kibicować piosence reprezentującej nasz kraj.

 • Agnieszka Dygant wstrzykuje sobie w skórę jad węża!

  Agnieszka Dygant (40 l.) zdradziła sekret swojej urody!

 • Pocztówki od młodego mężczyzny

  "Postcards From A Young Man" to tytuł nowej płyty walijskiego zespołu Manic Street Preachers. Album trafi do sprzedaży 20 września.

Dyskusje na temat: algo