• Informacje na temat:

  ali g

Artykuły na temat: ali g
 • "Daredevil": Jay Ali w nowym sezonie

  Jay Ali jest kolejną osobą, która dołączyła do obsady trzeciej serii "Daredevila". Z wstępnych zapowiedzi wynika, iż aktor wcieli się w postać agenta FBI Rahula "Raya" Nadeema.

 • "Wędrujące Ale Kino!" dla najmłodszych

  Osiem miejscowości z całej Polski weźmie udział w 5. Festiwalu Filmów Młodego Widza "Wędrujące Ale Kino!". W jego trakcie pokazywane są wybrane produkcje z ostatniej edycji festiwalu "Ale Kino!" w Poznaniu.

 • "Zraniona miłość": Osobno, ale razem

  Tego można się było spodziewać! Serial „Zraniona miłość”, w którym główne role grają Halit Ergenç (polskim widzom najbardziej znany z roli Sulejmana we "Wspaniałym stuleciu") i Bergüzar Korel, święci triumfy w Turcji. Aktorskiej parze znów udało się stworzyć na ekranie niepowtarzalną magię.

 • Wręczono nagrody festiwalu filmowego "Ale Kino!"

  Złote Koziołki - główne nagrody 32. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! otrzymały obrazy: "Daleko, daleko", "Głos pozbawionych głosu", "Bursztynowy amulet" i "Noc ponchongasów". Werdykt ogłoszono w sobotę, 6 grudnia, w Poznaniu.

 • "M jak miłość": Rozwód Ali i Pawła

  Jak zakończy się wątek Ali i Pawła?

 • "Celebrity Splash!": Felicjańska jako pierwsza odpadła, ale...

  Ilona Felicjańska jako pierwsza odpadła z show "Celebrity Splash!", ale piękne słowa Danuty Stenki, poruszonej postawą modelki, znaczyły dla niej więcej niż zwycięstwo. "Narodziłam się na nowo" - mówi uczestniczka programu.

 • "M jak miłość": Kulisy rozstania Ali i Pawła

  ...jego życie właśnie legło w gruzach. - Nie chcę cię znać! - krzyknie, kiedy żona podejdzie do niego i poprosi, by szczerze porozmawiali, odepchnie ją, wybiegnie z domu i pójdzie do pubu(...). To koniec mojej rodziny... - Chyba ostro się poprztykali - powie Piotrek Kindze (Katarzyna Cichopek) i Magdzie (Anna Mucha), gdy - szukając nieodpowiadającego na jego telefony brata - przyjdzie do...

 • "Uczciwa kobieta" z Maggie Gyllenhaal w Ale kino+

  4 marca na antenie Ale kino+ zadebiutuje 9-odcinkowy serial "Uczciwa kobieta" z główną rolą Maggie Gyllenhaal, za którą aktorka otrzymała w styczniu Złoty Glob.

 • "M jak miłość" po wakacjach: Ala będzie pracować dla...

  Paweł zaproponuje Ali pracę. Czy Marek zaakceptuje ten pomysł?

 • Festiwal Filmów Młodego Widza "Ale Kino!" rozpoczęty

  Koncertem największych przebojów z cyklu filmowego o Panu Kleksie rozpoczął się w niedzielę, 30 grudnia, w Poznaniu Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!". Widzowie przez tydzień zobaczą ponad sto pełno- i krótkometrażowych produkcji nakręconych dla dzieci i młodzieży.

Zdjęcia na temat: ali g
 • Ali Lohan
Wideo na temat: ali g
 • Iwona Węgrowska i Dominika Zamara wykonały piosenkę "Con le ali del tempo"

  Iwona Węgrowska i Dominika Zamara wykonały na scenie programu utwór "Con le ali del tempo". Piosenka została napisana przez włoskiego kompozytora Enrico Fabio Cortese. (DDTVN/x-news)

 • Ale cyrk 3D

  Małe nie zawsze jest piękne, zwłaszcza gdy jest się 10-latkiem w świecie, w którym wszyscy dorośli to ponuracy, a okolicą rządzi złośliwy zbir o przydomku Żaba. Najlepiej wie o tym następca znanego wszystkim Mikołajka – utalentowany mały Wiktor i jego zgrana paczka przyjaciół, na czele z genialnym psem Ozorkiem. Gdy pewnego dnia w ich sennym miasteczku zawita cyrk i ogłoszony zostanie konkurs młodych talentów, Wiktor stanie przed życiową szansą udowodnienia wielkim ważniakom, ze mały może...

 • Olga Frycz o odejściu z "M jak miłość": Chcę grać rzeczy bardziej ambitne, ale to fajny serial

  wyglądać pożegnanie Ali Zduńskiej? Po wakacjach Ala zrobi bliskim niespodziankę i bez zapowiedzi wróci do Polski. Paweł da wyraz swojemu szczęściu. Niestety, odkryje, że do jego żony w środku nocy dzwoni kolega z pracy, niejaki Mark. Od razu uzna, że nie jest to ani normalne, ani właściwe. W głowie zapali mu się czerwona lampka ostrzegawcza. Czyżby Ala miała coś na sumieniu? Czy podczas gdy on

 • Boso, ale na rowerze

  Lata 80. XX wieku, małe miasteczko w Belgii. Trzynastoletni Gunter Strobbe mieszka wraz z ojcem i trzema wujkami w domu swych dziadków. Spokój i cisza nie są tu częstym gościem. Strobbowie to głównie hazardziści, pijacy i kobieciarze, żyjący w atmosferze błogiego lenistwa, nieróbstwa, kłótni, a przede wszystkim zakrapianej alkoholem wyśmienitej i szalonej zabawy. Absurdalne pomysły są tu na porządku dziennym, a im bardziej szalone, tym lepiej, bo wszyscy realizują je z większym zapałem....

Dyskusje na temat: ali g