• Informacje na temat:

  ali powstanie

Artykuły na temat: ali powstanie
 • "Detektyw": HBO oficjalnie potwierdza powstanie nowej serii

  Pamiętacie, jak parę dni temu informowaliśmy o pracach nad scenariuszem kolejnych odcinków "Detektywa" oraz angażu Mahershala Ali? Wczoraj HBO oficjalnie potwierdziło wszystkie informacje i dało zielone światło produkcji.

 • "Warsaw Uprising": Międzynarodowa wersja filmu o powstaniu

  Nowa wersja "Powstania Warszawskiego" - filmu złożonego z oryginalnych, pokolorowanych kronik powstańczych - trafi do dystrybucji w Stanach Zjednoczonych. Do fabuły dołączono postać amerykańskiego dziennikarza, który opisuje powstanie dla zagranicznych mediów.

 • Nie powstanie film o Ani Przybylskiej

  Zapowiadany przez reżysera Radosława Piwowarskiego (70 l.) film biograficzny "Gwiazda" nie powstanie. - Producent zrezygnował z przyznanego dofinansowania z powodu trudności z uzyskaniem praw niezbędnych do realizacji filmu - powiedziała "Dobremu Tygodniowi" Kalina Cybulska z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. To rzadki przypadek. Wydawało się, że twórca, który odkrył Anię dla kina, będzie...

 • Powstanie film o Annie Przybylskiej?

  Katarzyna Bujakiewicz rozważa wyprodukowanie filmu o zmarłej niedawno Annie Przybylskiej - informuje "Fakt". Aktorki od wielu lat się przyjaźniły.

 • ​Wstrząsający finał "Zawsze warto". Czy powstanie drugi sezon serialu?

  20 listopada wyemitowany został finał pierwszego sezonu serialu "Zawsze Warto". Ostatni odcinek wywołał ogromne emocje. Fani już nie mogą się doczekać kolejnego sezonu.

 • "Powstanie Warszawskie" Pasikowskiego powalczy o nominację do Oscara

  Władysław Pasikowski wyreżyserował międzynarodową wersję filmu "Powstanie Warszawskie". Pierwszy na świecie film fabularny zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych powalczy o nominację do Oscara w kategorii "film dokumentalny" - dowiedziało się radio RMF FM.

 • "Chyłka - Zaginięcie": Powstanie drugi sezon serialu!

  "Chyłka - Kasacja" pojawi się jesienią w serwisie Player.pl.

 • "Wędrujące Ale Kino!" dla najmłodszych

  Osiem miejscowości z całej Polski weźmie udział w 5. Festiwalu Filmów Młodego Widza "Wędrujące Ale Kino!". W jego trakcie pokazywane są wybrane produkcje z ostatniej edycji festiwalu "Ale Kino!" w Poznaniu.

 • "Diagnoza": Powstanie trzeci sezon serialu

  Annie Leśniewskiej, która w wyniku tragicznego wypadku straciła pamięć. Dzięki wielkiej determinacji Anny i fachowej opiece lekarzy ze Specjalistycznego Szpitala Nr 4 w Rybniku, Leśniewskiej udało się odzyskać zdrowie i wspomnienia. Bohaterka mogła w końcu rozliczyć się ze swoją trudną przeszłością i największym wrogiem - Janem Artmanem. Teraz, po powrocie do zawodu lekarza, wygranej batalii...

 • 10 utworów, które znasz, ale nie wiesz, jak się nazywają

  Usłyszałeś przypadkiem piosenkę w radiu, ale nie dosłyszałeś tytułu? Melodia chodzi za tobą kilka dni, ale nie możesz wpisać ją w wyszukiwarkę, bo nie masz pojęcia, jak się nazywa? Dobrze trafiłeś - oto 10 kompozycji, które każdy miał okazję poznać, ale jakimś cudem nie wie, jakie są ich tytuły.

Zdjęcia na temat: ali powstanie
Wideo na temat: ali powstanie
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1829.

  Patryk. Agata zwierza się Klarze, że jest zadowolona z tego, że film o Marcie nie powstanie i Paweł nie będzie więcej spotykał się z Marzeną. Tymczasem Piasecki, przekazując złe wieści aktorce, wpada na

 • Blanka Lipińska: Nawet nie wiem, ile mam pieniędzy. Nie mam czasu ich wydawać!

  ekstrawagancji. Nie korzysta ze zbyt wielu luksusów, żyje jak zwykły Kowalski. Wyjątek robi, jeżeli chodzi o jej rodziców. Jej mama i tata byli zresztą obecni na premierze filmu "365 dni" i z dumą pozowali z córką

 • 40. lat serialu "07 zgłoś się"

  , ale też doskonale przedstawione realia lat 70. i 80." - wyjaśnia Ewa Florczyk. "Ja już w charakterze antyku opowiadam o kulisach tej produkcji. Jedna z bohaterek serialu mówi o sympatycznym poruczniku

Dyskusje na temat: ali powstanie
 • Re: Serialowa wiosna w telewizji

  ja tam na nic takiego nie czekam, bo jedyne co było do rzeczy zostalo zamordowane (Plebania), a taśmowo produkuje sie bezpłciowe serialiki i programiki dla nierozgarnietych małolatów, w tym kraju nigdy żaden oryginalny serial nie powstanie taki jak Ali McBeal, Lost itp, tylko wszystko nijakie w stylu "Mody na.."