• Informacje na temat:

  alice amos

Artykuły na temat: alice amos
 • Zaśpiewa po japońsku w "Must Be The Music" (wideo)

  Julia Bernard śpiewa po japońsku, mówi po japońsku, myśli po japońsku. Zobaczcie przedpremierowo fragment jej występu w niedzielnym (6 października) odcinku "Must Be The Music".

 • "Musimy być za sterem"

  Zespół Ocean powstał we Wrocławiu w 2001 roku, jednak jeszcze nigdy nie miał tak dobrej passy jak ostatnio. Zespół zawdzięcza ją głównie przebojowej piosence "Niekumacje", pochodzącej z drugiego w dorobku albumu "Depresyjne piosenki o niczym", który trafił do sklepów w czerwcu 2004 roku. Materiał zawarty na pierwszym krążku, "12", grupa stworzyła już w pierwszym miesiącu działalności. Później Ocean grał koncerty m.in. z Lechem Janerką oraz zespołami Hey, Voo Voo i Kazik Na Żywo. Z okazji...

 • Supergrupy, super reedycje, super jesień?

  Koniec z wakacyjnymi piosenkami i przebojami lata. A co ciekawego znajdziemy na półkach sklepowych z płytami podczas nadchodzącej jesieni? Zapraszamy do naszego przewodnika!

 • "Tatuś nie załatwił"

  To będzie rok Gaby Kulki. Nie... to już jest jej rok! Najpierw świetna płyta "Hat, Rabbit", lada moment kolejny album, bardziej eksperymentalny, z Konradem Kuczem. A w międzyczasie seria udanych i zupełnie różnych koncertów.

 • 20 filmów z Cannes i światowe premiery polskich produkcji na Nowych Horyzontach

  Poznaliśmy szczegółowy program 14. edycji festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty. We Wrocławiu zostanie pokazanych 365 filmów, w tym 199 pełnometrażowych, z których pięć będzie miało premiery światowe.

Wideo na temat: alice amos
 • Uprowadzona Alice Creed

  Brytyjski thriller opowiadający o porwaniu młodej kobiety przez dwóch byłych skazanych. Scenariusz do filmu oraz reżyseria to dzieło J Blakesona a główne role grają Gemma Arterton, jako uprowadzona Alice Creed oraz Martin Compston i Eddie Marsan jako Danny i Vic - jej porywacze. Film otwiera scena, w której Danny i Vic leżą na wykładzinie vana. Później widzimy ich kupujących wiertarkę, materac i inne rzeczy, które pomogą im w późniejszym przygotowaniu miejsca przetrzymywania. Potem porywają...

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.