• Informacje na temat:

  alice braga

Artykuły na temat: alice braga
 • Gwiazdy w "Mieście ślepców"

  Ekranizacja "Miasta ślepców" nagrodzonego Noblem pisarza Jose Saramago będzie pełna gwiazd. Do projektu dołączyli właśnie Gael Garcia Bernal, Danny Glover i Alice Braga.

 • Rourke w adaptacji Coehlo

  Mickey Rourke zagra w adaptacji powieści Paulo Coehlo "11 minut".

 • Brendan Fraser: Podróż donikąd

  Brendan Fraser, bohater przygodowych filmów "Mumia" i "Mumia powraca" , zagra główną rolę w thrillerze "Journey to the End of the Night". Autorem scenariusza i reżyserem filmu będzie Eric Eason. Film ma być historią ojca i syna, związanych ze światem przestępczym, którzy w pewnym momencie zaczynają dostrzegać uczuciową pustkę, jaka ich otacza.

 • Adrien Brody w "Predatorze"

  Wielkim zaskoczeniem jest wiadomość o zaangażowaniu Adriena Brody'ego jako odtwórcę głównej roli w najnowszej produkcji Roberta Rodriguez'a "Predators". Laureat Oscara za "Pianistę" kojarzony był dotąd raczej z subtelnym kinem artystycznym, a nie krwawymi filmami akcji.

 • Mamet i wschodnie sztuki walki

  Tim Allen ("Wielkie kłopoty"), Chiwetel Ejiofor ("Niewidoczni") i Emily Mortimer ("Wszystko gra") będą gwiazdami nowej produkcji Davida Mameta. Tym razem twórca słynnego "Skoku" przygotowuje dramat z elementami wschodnich sztuk walki.

 • Foster kontra Damon w "Elizjum"

  Już 16 sierpnia do polskich kin wejdzie film science fiction "Elizjum", w którym w głównych rolach występują Matt Damon i Jodie Foster.

 • Aktor jest bogiem!

  Robert de Niro, Jennifer Aniston, Anthony Hopkins, Catherie Deneuve... Nic nie przyciąga do kina skuteczniej niż wielka hollywoodzka gwiazda! W tym tygodniu to aktorzy, a nie reżyserzy premierowych tytułów, są wizytówkami swoich filmów.

 • Egzorcysta w Watykanie

  Najnowszy film Mikaela Hafströma, autora głośnego dramatu "Zło", to trzymająca w napięciu opowieść o mrocznych stronach wiary. Obraz, w którym główną rolę zagrał zdobywca Oscara Anthony Hopkins debiutuje na Blu-ray i DVD już 14 października.

 • Striptiz Jennifer Aniston

  W tym tygodniu na ekranach kin debiutuje tylko 5 premierowych tytułów. O ile najmłodsi mogą wyciągnąć rodziców na animację "Samoloty 3D", nastolatki wybiorą się na kolejną część przygód Percy'ego Jacksona. Panowie pójdą pewnie na sci-fi "Elizjum" z Mattem Damonem. Filmem, który pogodzi żeńską i męską widownię , może okazać się zaś komedia "Millerowie". Wszystko z powodu... striptizu Jennifer Aniston.

Wideo na temat: alice braga
 • Uprowadzona Alice Creed

  Brytyjski thriller opowiadający o porwaniu młodej kobiety przez dwóch byłych skazanych. Scenariusz do filmu oraz reżyseria to dzieło J Blakesona a główne role grają Gemma Arterton, jako uprowadzona Alice Creed oraz Martin Compston i Eddie Marsan jako Danny i Vic - jej porywacze. Film otwiera scena, w której Danny i Vic leżą na wykładzinie vana. Później widzimy ich kupujących wiertarkę, materac i inne rzeczy, które pomogą im w późniejszym przygotowaniu miejsca przetrzymywania. Potem porywają...

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.