• Informacje na temat:

  alice cooper wiek

Artykuły na temat: alice cooper wiek
 • Motorhead: Środkowy palec Lemmy'ego

  Od poniedziałku, 1 września, na słynnym Hollywood Rock Walk znajdującym się przy Sunset Blvd w Los Angeles, znajduje się tablica poświęcona zespołowi Motorhead. Niby nic szczególnego, ale jednak jest na niej coś wyjątkowego. Pod podpisem Lemmy'ego znajduje się bowiem nie odcisk dłoni, a środkowego palca basisty i lidera zespołu.

 • "Mroczne cienie" na DVD i Blu-ray

  "Mroczne cienie" to już ósmy wspólny film Tima Burtona i Johnny'ego Deppa - duetu, który wcześniej stworzył takie dzieła, jak "Edward Nożycoręki", "Ed Wood" czy "Charlie i fabryka czekolady". Przezabawna opowieść o wampirze, próbującym odnaleźć się we współczesnym świecie, debiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films 5 października.

 • "Marilyn Manson to bardzo miły facet"

  Formację The Stranglers mieliśmy okazję gościć w Polsce przy okazji zeszłorocznej Inwazji Mocy organizowanej przez radio RMF FM. Ich występ wzbudził wtedy olbrzymie zainteresowanie. Wszystkich fanów grupy na pewno ucieszy fakt, iż na rynku ukazał się właśnie jej nowy koncertowy album "5 Live 01". Z tej okazji z J.J. Burnelem, basistą i wokalistą grupy rozmawiał Konrad Sikora.